Top 10 Deko 50 Geburtstag Frau – Konfetti na przyjęcia

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Bluelves

#ad

Jubileusz, złote wesele, konfetti z liczbami, dekoracja stołu, dekoracja na stół, 50. impreza, Bluelves Konfetti na 50. urodziny, 30 g, złote konfetti, brokatowe konfetti na stół dla kobiet i mężczyzn

#ad
Bluelves #ad - Nadają się na przyjęcia urodzinowe, patery na torty, dekoracje stołu, podłogi, szkło, ściany, torebki na prezenty, zaproszenia na imprezę, okna, zaproszenia, opakowania na tort i wiele innych. Konfetti urodzinowe 30 g, jubileusz, w tym cyfra 50 w kolorze złotym i złote serce.

Złota dekoracja urodzinowa: nasze konfetti urodzinowe nadaje się idealnie jako dekoracja na stole lub jako dekoracja ciasta na przyjęcie urodzinowe, na której Twoi przyjaciele będą jeszcze bardziej zadowoleni. Konfetti na urodziny, złote - zawiera ok. Wysokiej jakości materiałmateriał pcw, pokazuje jaśniejszy, gładka powierzchnia nie zarysuje skóry, ty i twoi znajomi możecie rzucać konfetti w powietrze lub rozsypać je tak, błyszczący i lepszy efekt lustra pod światłem, jak chcesz.

Złota dekoracja urodzinowa, która uzupełni Twoją imprezę. Zastosowanie: złote dekoracje konfetti ożywiają imprezy i imprezy elegancją. Obsługa klientajeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu przed lub po zakupie, skontaktuj się z nami. Uwaga: należy używać pod nadzorem osób dorosłych, tablice reklamowe, ponieważ konfetti jest małe i można je łatwo połknąć. 50 . Wskazówka: podczas użytkowania należy dodać trochę wody, aby uniknąć zdmuchiwania konfetti przez wiatr.
MarkaBluelves #ad
ProducentBluelves #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0.03
Szerokość0.39
Numer częściNumber 50 Love Confetti
ModelNumber 50 Love Confetti
GwarancjaNie dotyczy

2. Oblique-Unique

#ad

Oblique-Unique® 30. urodziny rocznica konfetti różowe złoto kropki + cyfry mix dekoracja stołu ponad 300 sztuk

#ad
Oblique-Unique #ad - Rozmiar konfetti z liczbą 30: ok. 50 szt. 1 cm. Zakres dostawy: ponad 300 sztuk konfetti ok. Darmowa wysyłka, szybka dostawa 1-2 dni roboczych na terenie Niemiec. Liczba 30 i ponad 300 szt. Kolor: różowe złoto; materiał: tworzywo sztuczne. Kropki. Urodziny lub na 30 Idealna jako dekoracja na 30 Jubileusz – dzięki temu wspaniałemu konfetti stworzysz piękną atmosferę.
MarkaOblique-Unique #ad
ProducentOblique-Unique® #ad

3. Giftota

#ad

Dekoracja konfetti na jubileusze, imprezy, dekoracja stołu, urodziny, dekoracja na imprezę urodziny 50, konfetti różowe złoto, Giftota, dekoracja na 50. urodziny, Konfetti dekoracja na 50. urodziny

#ad
Giftota #ad - Bogate elementy: zawiera numer 50, wstążek, diamentów, butelek wina, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, gwiazd, kieliszków do wina i innych elementów dekoracyjnych różowe złoto, tortów urodzinowych, balonów, częściej niż inne konfetti na rynku.

Konfetti 50 Wykorzystaj swoją wyobraźnię: dekoracja urodzinowa przyniesie nieoczekiwane pozytywne efekty na imprezach, pudełkach prezentowych, puść wodze fantazji i spraw, torebkach na prezenty itd. Zakres dostawy: konfetti 50 urodziny dekoracja, 30 g/opakowanie. Urodziny dekoracji: konfetti giftota idealnie nadaje się jako dekoracja do rozsypywania na stole jadalnym lub jako dekoracja tortu na przyjęcie urodzinowe, Twoja rodzina lub przyjaciele będą się bardziej cieszyć imprezą i będą się dobrze bawić.

Wysokiej jakości materiał pcw: pokazuje jaśniejszy, gładka powierzchnia nie rysuje skóry, Ty i Twoi znajomi możecie rzucić w powietrze lub rozsypać tyle konfetti, bardziej błyszczący i lepszy efekt lustra pod światłem, ile chcesz. Nie ograniczaj się do tych miejsc, ciastach, stołach jadalnych, aby była bardziej przydatna!.24-godzinna obsługa klienta zespołu Giftota.
MarkaGiftota #ad
ProducentGiftota #ad
Wysokość0.2
Długość4.33
Szerokość4.06
Numer częściRG-50
ModelRG-50
Gwarancja24 Miesięcy

4. GoldRock

#ad

Złote konfetti do dekoracji urodzin, dekoracja urodzinowa, dla kobiety mężczyzny, GoldRock Happy Birthday konfetti urodzinowe, dekoracja urodzinowa, dekoracja stołu, złote, serpentyny, zielone

#ad
GoldRock #ad - Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktów przed lub po zakupie, kartki z życzeniami, oprócz konfetti mamy również balony, nie wahaj się z nami skontaktować. O nasgoldrock specjalizuje się w dekoracji imprez, banery, prezenty pieniężne, drewniane flagi trójkątne itd. Nasze kolorowe elementy konfetti są bogate i mogą być używane nie tylko na urodzinach, świeczników, dekoracji stołu, stojaków na tort, Boże Narodzenie, jubileusze, wykładzin podłogowych, również na wesela, zaproszeń, Dzień Matki i inne święta!.

Konfetti urodzinowekonfetti happy birthday, niebieskie serpentyny, na urodziny, happy birthday, złoty, złote, nastolatki, złoty, nastolatka, Happy Birthday, urodziny, dla mężczyzn, zielony, dekoracja stołu, dekoracja stołu, konfetti, Happy Birthday, kobiety, konfetti, czarny, złota, niebieskie dekoracja stołu, czerwone, dekoracja stołu, niebieski, niebieskie dekoracja stołu, konfetti, urodziny, dekoracja stołu, konfetti, niebieskie, konfetti, konfetti Happy Birthday, dekoracja stołu. Złote konfetti urodzinowekonfetti urodziny zielone dekoracja do rozsypywania konfetti urodziny kolorowa dekoracja do rozsypywania urodziny mężczyzna dekoracja na urodziny zielona dekoracja urodzinowa dekoracja na stół, stół dla dzieci, zielony, konfetti, dekoracja urodzinowa, dekoracja stołu, obrus, czerwony, złoty, dekoracja urodzinowa, dekoracja urodzinowa, złoty. Dekoracja stołu urodzinowego w kolorze złotym: goldrock dekoracja urodzinowa stołu w kolorze złotym, zielonym, sprawi, jasnozielonym i innych kolorach, białym, aby świętować urodziny i podkreślić przyjęcie urodzinowe, dzięki czemu Twoja własna okazja jest wyjątkowa, w połączeniu z lustrem z PCW, że imprezy i imprezy będą bardziej żywe i eleganckie.

Dekoracja stołu urodzinowegokonfetti, urodziny, urodziny, konfetti, konfetti, dekoracja stołu urodzinowego, dekoracja stołu urodzinowego, Happy Birthday, czarne, wesele, zielone Happy Birthday, złote, dekoracja stołu urodzinowego, serpentyny, dekoracja urodzinowa, Happy Birthday, dekoracja stołu, dekoracja stołu, konfetti, konfetti, dekoracja stołu, dekoracja stołu, złote, dekoracja stołu. Nasze duże konfetti są idealne na przyjęcia urodzinowe, ciast i deserów, w tym litery "Happy Birthday", około 200 sztuk, do dekoracji domu, kropki i inne klasyczne elementy, liście, jubileusze, rozmiar od 2, rocznice ślubu, dodadzą Ci więcej zabawy.
MarkaGoldRock #ad
ProducentGoldRock Konfettikanone Geburtstag #ad
Wysokość0.2
Długość7.09
Szerokość4.72
Numer częściGoldRock Konfetti Geburtstag
ModelGRSD202400
Gwarancja✅【Informacje o serwisie】 Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu przed lub po zakupie, prosimy o kontakt. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe w ciągu 24 godzin. Każda z Twoich propozycji jest kierunkiem naszego ciągłego doskonalenia.

5. Oblique Unique

#ad

Oblique Unique® 50. urodziny jubileusz konfetti różowe złoto kropki + cyfry, dekoracja stołu ponad 300 sztuk

#ad
Oblique Unique #ad - Urodziny lub 50 Liczba 50 i ponad 300 szt. Zakres dostawy: ponad 300 sztuk konfetti ok. Rozmiar konfetti z liczbą 50: ok. Darmowa wysyłka, szybka dostawa 1-2 dni robocze na terenie Niemiec. 1 cm. 50 szt. Kolor: różowe złoto; materiał: tworzywo sztuczne. Idealnie nadaje się jako dekoracja na 50 . Rocznica – stwórz piękną atmosferę dzięki tym wspaniałym konfettiom. Punkty.
MarkaOblique Unique #ad
ProducentOblique Unique #ad

6. WenmthG

#ad

50 urodziny konfetti dekoracyjne zielone – 200 sztuk dekoracji stołu 50 urodziny złote – 50 urodziny konfetti dla kobiet, mężczyzn – dekoracja na 50 urodziny, WenmthG

#ad
WenmthG #ad - 100% obsługa jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, skontaktuj się z nami w odpowiednim czasie za pośrednictwem Amazon, zwrócimy Ci pieniądze lub wymienimy dla Ciebie i nie spowoduje utraty pieniędzy. Urodziny będą niezapomnianym przeżyciem! Dzięki wadze około 30 g zapewnia wystarczająco dużo ilości, w tym konfetti eukaliptusowe, aby udekorować przyjęcie urodzinowe.

Nadaje się na urodziny, zaproszenia, stojak na tort, torebki na prezenty, dekoracje do pakowania babeczek itp. Szerokie zastosowanie jedyna w swoim rodzaju dekoracja z konfetti. Urodziny? nie martw się, aby stworzyć dla ciebie wyjątkową dekorację urodzinową i sprawić, połączyliśmy liście eukaliptusa z konfetti, że te 50. Wykonanie premium produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiału pcw i materiału papierowego nadającego się do recyklingu, który jest bezpieczny i bezzapachowy, a dekoracja i praktyczność są gwarantowane dzięki podwójnej ochronie.

Wysokiej jakości materiał pcw tworzy jaśniejszy efekt lustra w przypadku padania światła, powierzchnia jest gładka i nie drapie skóry. Urodziny ciągle przeszkadza ci piękna dekoracja na 50 Zakres dostawy: ponad 200 sztuk dekoracji urodzinowych, 1 x 2, 6 cm, "happy birthday", eukaliptusowe konfetti o wymiarach 6, "50" i biało-zielone kwadratowe konfetti. Dekoracja na 50 To sprawia, jako dekoracja stołu, obrusy, zaproszenia na imprezę, świeczniki, że Twoje przyjęcie urodzinowe jest wyjątkowe i imponujące.
MarkaWenmthG #ad
ProducentWenmthG #ad
Wysokość0.59
Długość5.51
Szerokość4.33
Numer częściMK-50
ModelMK-50
Gwarancja/

7. Aurasky

#ad

Dekoracja stołu, 9 sztuk plastrów miodu pszczół, konfetti, czarno-złote, dekoracja stołu na 50. urodziny 50. rocznik, 10 g, Aurasky Dekoracja stołu na 50. urodziny

#ad
Aurasky #ad - Urodziny, 50 Atwy montaż: najpierw zdejmij dekoracyjne naklejki o strukturze plastra miodu, przyklej kulki o strukturze plastra miodu w stałym miejscu na mapie, a następnie umieść je w ulubionej pozycji.

Urodziny plastra miodu nakładki na stół dekoracja z dwustronnym wzorem 10 g Happy Birthday konfetti. Dzięki zaawansowanemu technologicznie drukowi cyfrowemu druk jest wyraźny, starannie zaprojektowane i dopasowane, trwały i nadaje się do ponownego użytku. Rocznicę, przyjęcia itp. Rocznicę, 50 Trójwymiarowy design 3d, dwustronny nadruk i romantyczne połączenie czarno-złotej retro zapewniają silny efekt wizualny i tworzą radosną i zaskakującą atmosferę na przyjęciu urodzinowym.

Zakres dostawy: 9 sztuk 50 Elementy środkowe wykonane są z wysokiej jakości grubego kartonu, lekkie i odporne na światło. Idealna jako dekoracja na przyjęcia urodzinowe. Dobrze nadaje się jako dekoracja stołu na 50 .
MarkaAurasky #ad
ProducentAurasky #ad
Numer części1
Model1

8. DIWULI

#ad

Brokat, DIWULI Happy Birthday konfetti w kształcie gwiazdek, rękodzieło srebrny, konfetti, dekoracja stołu, dekoracja, dekoracja urodzinowa, dekoracja na imprezę tematyczną, prezent DIY

#ad
DIWULI #ad - Zakres dostawy: 1 worek o wadze 15 g. Idealnie nadaje się jako dekoracja na przyjęcie urodzinowe lub w połączeniu z przezroczystym papierem do pakowania prezentów. Zrób i upiększaj prezenty. 15 gramów konfetti power na niezapomniane urodziny! Zaskocz solenizantkę wyjątkową atmosferą! Wspaniała mieszanka konfetti Happy Birthday i gwiazdy. Optymalnie nadaje się jako dekoracja stołu.
MarkaDIWULI #ad
ProducentDIWULI #ad
Numer częściDIWULI_HB_KONFETTI

9. amscan

#ad

Konfetti 50 Sparkling Celebration, urodziny, folia/papier, dekoracja stołu, 34 g, Happy Birthday, Amscan 9900610

#ad
amscan #ad - W tym celu należy kliknąć na nazwę marki amscan pod tytułem produktu. Jest dostarczany w woreczku o wadze 34 g. Masz przed 50 To konfetti składa się z małych kółek, gwiazd i cyfry 50 w metalicznych kolorach: różowym, fioletowym, pałeczek, srebrnym i czarnym.

Inne piękne artykuły imprezowe i kostiumy można znaleźć w naszym sklepie markowym. Można ją bardzo łatwo rozprowadzić, a dzięki materiałowi dekorację można łatwo zdjąć ze stołu, nawet jeśli jest mokra. Urodzinami zorganizować dużą imprezę, ale nie znalazłeś jeszcze odpowiedniej dekoracji? Dzięki temu konfetti poszukiwania dobiegają końca. Konfetti wniesie prawdziwy kolor na Twoje urodziny i będzie przyciągać wzrok.
Markaamscan #ad
ProducentAmscan #ad
Wysokość1.18
Długość11.81
Waga0.04
Szerokość11.81
Numer części10022757
Model10022757
Gwarancja0 lat gwarancji producenta

10. Schmidt Spiele

#ad

Udo Schmidt 13206, serwetki -33 x 33 cm po rozłożeniu -20 szt., liczba: 50

#ad
Schmidt Spiele #ad - Wspaniałe serwetki na niezapomniane urodziny. Nadaj swojej uroczystości niezbędny urok i odpowiednią atmosferę.
MarkaSchmidt Spiele #ad
ProducentUdo Schmidt #ad
Wysokość0.98
Długość7.87
Szerokość7.87
Numer części13206
Model13206
Gwarancja---