Top 10 Glass Door Fridge – Minilodówki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TZS First Austria

#ad

Zamykana | bezgłośna lodówka na napoje, bez zamrażarki, TZS First Austria Minilodówka 40 l netto 34 l, do biura i małych mieszkań, wymienne zawiasy drzwiowe, na kemping, oświetlenie LED

#ad
TZS First Austria #ad - Dzięki temu mini lodówka tZS jest idealnym towarzyszem w biurze, na kempingu, w pokoju hotelowym lub w mieszkaniu wakacyjnym. Obszerny serwis – jesteśmy w 100% przekonani o nieskazitelnej jakości naszych produktów TZS First Austria Jeśli wbrew oczekiwaniom nie jesteś zadowolony z naszego produktu, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Możliwość montażu po obu stronach: wysoki stopień elastyczności jest zapewniony dzięki obustronnym drzwiom.

W zestawie 2 klucze. Ponadto zawartość minibarka można dodatkowo zabezpieczyć dzięki praktycznej funkcji blokady. Dzięki innowacyjnej technologii chłodzenia Peltier i mocy 63 W mini lodówka TZS jest energooszczędna i prawie bezgłośna.

Pełny zakres dostawy: zakres dostawy obejmuje 1 x mini lodówkę, 2 x regulowane kieszenie na drzwi, 2 x półki wkładane z regulacją wysokości, 1 x zintegrowane oświetlenie wnętrza LED, 2 x pojemnik na drzwi i 1 x metalowy pałąk. Kompaktowy i elastyczny: wyjątkowo kompaktowa konstrukcja spotyka się z imponującą pojemnością użytkową ok. 40 l. Wydajna i cicha: mini lodówka tzs bez zamrażarki spełnia wszystkie potrzeby w zakresie od 4° do 16°.
MarkaTZS First Austria #ad
ProducentFirst #ad
Wysokość22.24
Długość15.75
Waga27.12
Szerokość16.93
Numer częściFA-5172
ModelFA-5172

2. TZS First Austria

#ad

TZS First Austria Minilodówka | bezgłośna lodówka na napoje | minibar | wymienne zawiasy drzwi | światło LED | bez zamrażarki | szklany design | 40 l

#ad
TZS First Austria #ad - Możliwość montażu po obu stronach: wysoki stopień elastyczności jest zapewniony dzięki obustronnie montowanym drzwiom. Pełny zakres dostawy: zakres dostawy obejmuje 1 x mini lodówkę, 2 x regulowane kieszenie na drzwi, 2 x półki wkładane z regulacją wysokości, 1 x zintegrowane oświetlenie wnętrza LED, 2 x pojemnik na drzwi i 1 x metalowy pałąk.

40 l. Kompaktowa i elastyczna: wyjątkowo kompaktowa konstrukcja spotyka się z imponującą pojemnością użytkową ok. Mocna i cicha: mini lodówka tzs bez zamrażarki spełnia wszystkie potrzeby w zakresie 4°-16°. Obszerny serwis – jesteśmy w 100% przekonani o nieskazitelnej jakości naszych produktów TZS First Austria Jeśli wbrew oczekiwaniom nie jesteś zadowolony z naszego produktu, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Dzięki innowacyjnej technologii chłodzenia Peltier i mocy 63 W mini lodówka TZS jest prawie bezgłośna i energooszczędna.

Wystarczająca ilość miejsca do przechowywania zapewniają ponadto dwie regulowane półki na drzwi oraz dwie wyjmowane szklane półki. Dzięki temu mini lodówka tZS jest idealnym towarzyszem w biurze, na kempingu, w pokoju hotelowym lub w mieszkaniu wakacyjnym.
MarkaTZS First Austria #ad
ProducentTZS First Austria #ad
Wysokość21.65
Długość15.75
Waga31.97
Szerokość16.93
Numer częściFA-5172-2
ModelFA-5172-2

3. TZS First Austria

#ad

TZS First Austria Minilodówka bezgłośna | Wymienne zawiasy drzwiowe | Oświetlenie LED | bez zamrażarki | 30 l

#ad
TZS First Austria #ad - Wystarczająca ilość miejsca do przechowywania zapewniają ponadto dwie regulowane półki na drzwi oraz wyjmowaną szklaną półkę. 30 l. Kompaktowa i elastyczna: wyjątkowo kompaktowa konstrukcja spotyka się z imponującą pojemnością użytkową ok.

Dzięki temu mini lodówka tZS jest idealnym towarzyszem w biurze, na kempingu, w pokoju hotelowym lub w mieszkaniu wakacyjnym. Dzięki innowacyjnej technologii chłodzenia Peltier i mocy 63 W mini lodówka TZS jest prawie bezgłośna i energooszczędna. Mocna i cicha: mini lodówka tzs bez zamrażarki spełnia wszystkie potrzeby w zakresie 4°-16°. Pełny zakres dostawy: zakres dostawy obejmuje 1 x mini lodówkę, 2 x półki wkładane z regulacją wysokości, 1 x zintegrowane oświetlenie wnętrza LED, 2 x regulowane kieszenie na drzwi, 2 x pojemnik na drzwi i 1 x metalowy pałąk.

Obszerny serwis – jesteśmy w 100% przekonani o nieskazitelnej jakości naszych produktów TZS First Austria Jeśli wbrew oczekiwaniom nie jesteś zadowolony z naszego produktu, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Możliwość montażu po obu stronach: wysoki stopień elastyczności jest zapewniony dzięki obustronnie montowanym drzwiom.
MarkaTZS First Austria #ad
ProducentTZS First Austria #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga25.35
Szerokość19.69
Numer częściFA-5172-1
ModelFA-5172-1

4. Klarstein

#ad

Klarstein MKS-5 MKS-8 mini lodówka na napoje

#ad
Klarstein #ad - Idealny również dla gastronomii: dzięki temu wysokiemu współczynnikowi prezentacji minibar nadaje się również idealnie do ustawiania w barach hoteli i w wyszukanych restauracjach gastronomicznych. Dokładnie właściwa temperatura: w przypadku temperatury zewnętrznej wynoszącej 25 °C HEA-MKS-10 chłodzi zawartość do przyjemnie orzeźwiającego 5-15 °C: idealny do lemoniady, piwa lub wina.

Oszczędność miejsca: klarstein mks-10 to czarny minibarek, który rozkręca się savoir-vivre z dolce vita i przyozdabia każdą szczyptę praktyczności i przytulność. Niewielka waga: dzięki niewielkiej wadze można w razie potrzeby postawić to praktyczne urządzenie w innym miejscu – w barze, w ogrodzie lub wszędzie tam, gdzie potrzebne są zimne napoje.

Mini lodówka utrzymuje świeżość potraw i napojów bez konieczności dodawania ich do salonu. Szlachetne wzornictwo dla stylowej atmosfery: matowa powierzchnia urządzenia lepiej radzi sobie przy tym z poczuciem wyposażenia dla dorosłych niż modele kliniczno-białe.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość15
Waga18.74
Szerokość15
Numer części4260275620310
Model10035239
GwarancjaNa.

5. Klarstein

#ad

Lodówka Skincare 5-15°C, cicha, Klarstein Skincare mini lodówka do pokoju, mały minibar, regulowana półka, 33 l, na napoje i kosmetyki

#ad
Klarstein #ad - Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty. Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką.

Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów. Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne, które w pełni oświetla zawartość lodówki. Mimo niewielkiej powierzchni ta 33-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, przekąski, alkohol, produkty do pielęgnacji itd.

Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość21.26
Długość15.75
Waga32.41
Szerokość16.93
Numer częściHEA-HappyHour-32Slb
Model10035239

6. Klarstein

#ad

19 l, kosmetyki i na zewnątrz, cicha, 5-15°C, Klarstein Mini lodówka do pokoju, na kemping, cicha lodówka, srebrna, mini lodówka do piwa, mini lodówka na napoje

#ad
Klarstein #ad - Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Mimo niewielkiej powierzchni ta 23-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, przekąski, alkohol, produkty do pielęgnacji itd.

Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne, które w pełni oświetla zawartość lodówki. Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką. Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare.

Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość14.96
Waga18.74
Szerokość14.96
Numer części10035240
Model10035239

7. Klarstein

#ad

Klarstein MKS-5 MKS-8 mini lodówka na napoje

#ad
Klarstein #ad - Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką. Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów.

Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Zawartość jest w pełni oświetlona, łącznie z dwoma półkami. Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska kompresor R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty.

Mimo niewielkiej powierzchni ta 30-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, alkohol, przekąski, produkty do pielęgnacji itd. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne. Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare. Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość14.96
Waga23.37
Szerokość17.52
Numer częściMKS-11
Model10035239

8. Klarstein

#ad

Klarstein Mini lodówka do pokoju, 45 l, mini lodówka na napoje, mała lodówka Skincar 6-18°C, lodówka, mała i cicha, mały minibar, regulowane półki, przekąski i kosmetyki

#ad
Klarstein #ad - Zawartość jest w pełni oświetlona, łącznie z dwoma półkami. Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska kompresor R600a, a nie koszty. Uroczy skarb: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka.

Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 6-18°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką. Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kosmetyczna lub skincare. Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami.

Lodówka nie jest możliwa, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, oszczędność kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne. Mimo niewielkiej powierzchni ta 45-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, alkohol, przekąski, produkty do pielęgnacji itd.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość20.47
Długość19.17
Szerokość16.93
Numer częściHEA3-HappyH-48l-SL
Model10035239

9. respekta

#ad

Respekta Lodówka do zabudowy z zamrażarką 88 cm / pojemność użytkowa 121 l / wymienne drzwiczki / automatyczne wyłączanie lodówki/zamrażarka KS88.4 / maks. 38 dB/w kolorze białym

#ad
respekta #ad - Dane techniczne: cicha zamrażarka maks. Funkcje: zamrażarka do zabudowy z drzwiami przesuwnymi ma wymienne drzwiczki, regulowany termostat lodówki, lampę 2 W w części chłodzącej i kabel o długości 210 cm.

Zmniejszone wytwarzanie lodu: dzięki automatycznemu procesowi rozmrażania skutecznie zapobiega się tworzeniu się lodu w lodówce marki Respekta i zmniejsza się tworzenie się lodu. 87, 5 x 54 x 54, 5 cm i wagę 30 kg – wyróżnia się klasą efektywności energetycznej F. 38 db ma wymiary wys. Wspaniała przestrzeń: lodówko-zamrażarka do zabudowy ma pojemność 104 l w lodówce i 17 l w zamrażarce i pasuje do każdej wnęki o szerokości od 54 cm i wysokości 88 cm. X szer. Wyposażenie: w zakres dostawy lodówki z zamrażarką znajdują się 3 szklane półki, szuflada na warzywa, 3 półki na drzwi, półka w zamrażarce, półka na jajka i kostkarka do lodu.
Markarespekta #ad
ProducentRespekta #ad
Wysokość34.45
Długość21.46
Waga66.14
Szerokość21.26
Numer częściKS88.4
ModelKS88.4
Gwarancja2 lata.

10. Bomann

#ad

Idealna do biura, na kemping, mała, Bomann KSG 7282.1 lodówka na napoje ze szklanymi drzwiami, do baru, cicha minilodówka bez zamrażarki 39 dB, 48 litrów

#ad
Bomann #ad - Jako mała lodówka do piwa lub na butelki – idealna na 44 puszki piwo po 330 ml lub 32 wodne butelki po 500 ml – również do coli, lemono, energii i innych napojów. Dzięki wyjmowanej półce z kratką o regulowanej wysokości można w razie potrzeby wykorzystać całą objętość lodówki na napoje.

Temperaturę można bezstopniowo regulować w zakresie 0° – 15°C i pracuje bardzo cicho z prędkością zaledwie 39 decybeli. Niskie zużycie energii – lodówka pełnokomorowa współpracuje z bardziej przyjaznym dla środowiska czynnikiem chłodniczym R600a i zużywa zaledwie 89 kWh/rok klasa efektywności energetycznej F. Lodówka na napoje ma drzwiczki po prawej stronie i posiada wewnętrzne oświetlenie LED oraz podwójne przeszklone drzwi.

Bomann ksg 7282. 1 mini lodówka bez zamrażarki wolnostojąca ze szklanymi drzwiami, idealna jako lodówka imprezowa, szerokość 43 cm, głębokość 47, do biura, na kemping, piwnicy i garażu – wymiary: wysokość 51 cm, gier, do kuchni, 5 cm. Zawsze masz widoczność, nawet gdy drzwi są zamknięte. Oświetlenie można włączyć oddzielnie, tzn.
MarkaBomann #ad
ProducentBomann #ad
Wysokość12.6
Długość3.15
Waga35.27
Szerokość5.91
Numer części772821
Model772821
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.