Top 10 Integrierte Spülmaschine 60 cm – Duży sprzęt AGD

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Siemens

#ad

Siemens SN23EC14CE iQ300 zmywarka wolnostojąca / C / 74 kWh / 13 MGD / Smart Home kompatybilna z Home Connect / varioSpeed Plus / szuflada Vario

#ad
Siemens #ad - Dzięki temu można wygodnie przechowywać nieporęczne naczynia i naczynia, takie jak garnki, patelnie i woki. Rackmatic: górny kosz zmywarki można regulować w trzech stopniach.

Kosze flex: gotowe na twoje naczynia: kosze flex zapewniają maksymalną elastyczność i łatwość obsługi podczas załadunku i rozładowywania wolnostojącej zmywarki. Home connect: uruchom zmywarkę wygodnie w podróży i miej ją w zasięgu wzroku dzięki zdalnemu monitorowaniu – te i inne inteligentne funkcje zapewniają aplikacja Home Connect. Variospeed plus na żądanie: do trzech razy szybciej, równie dokładnie czyste i suche: dzięki varioSpeed Plus na żądanie skrócisz czas trwania programu. Easystart: dzięki aplikacji Home Connect zawsze znajdziesz odpowiedni program do mycia w zmywarce. Aplikacja automatycznie zaleci odpowiedni program.
MarkaSiemens #ad
ProducentSIEMENS #ad
Wysokość3.15
Długość12.6
Waga118.06
Szerokość12.6
Numer częściSN23EC14CE
ModelSN23EC14CE
GwarancjaGwarancja producenta.

2. Neff

#ad

NEFF S257ZCX35E N70 zmywarka XXL w pełni zintegrowana / 60 cm / Home Connect / TimeLight / suszenie zeolitu / 8 programów ze stali nierdzewnej

#ad
Neff #ad - W cm: 60, 0 x 55, 0 Home connect: podłącz zmywarkę do wi-fi i steruj nią bez wysiłku za pomocą smartfona lub tabletu. X gł. Panel sterowania znajduje się wewnątrz – zmywarka do zabudowy jest niewidoczna.

W pełni zintegrowana: zmywarka jest wyposażona w front, który pasuje do kuchni. Made in germany: zmywarka neff została zaprojektowana i wyprodukowana w Niemczech. Całkiem inteligentny! home connect to stale rozwijająca się platforma, dzięki której możesz wprowadzić przyszłość do swojej kuchni. System bezpieczeństwa znajduje się pomiędzy kranem a urządzeniem. Dla jakości, na której można polegać.

Aquastop: ten system bezpieczeństwa niezawodnie zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez wodę – niezależnie od sieci elektrycznej. Timelight wyświetla pozostały czas pracy na podłodze. Wymiary wnęki szer. Suszenie zeolitu: naturalny mineralny zeolit zmniejsza zużycie energii do minimum, wchłaniając wilgotne powietrze w fazie suszenia i przekształcając je w suche, gorące powietrze.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość7.09
Długość14.96
Waga96.6
Szerokość14.96
Numer częściS257ZCX35E
ModelS257ZCX35E
GwarancjaBrak gwarancji.

3. Beko

#ad

4 programy, 13 nakryć wymiarowych, możliwość montażu pod wodą, Beko b100 DFN04321W zmywarka wolnostojąca 60 cm, biała, do połowy załadunku, sejf wodny, wybór czasu, program Clean &Shine

#ad
Beko #ad - 4 programy: eco 50°c, quick&shine 65°c, intensywny 70°c, mini 35°C – zmywarka do naczyń zapewnia odpowiedni program do każdej potrzeby. Quick&shine to chwile, który jest nie tylko szybki, w których brakuje czasu.

Funkcja połowy załadowania jest idealna, jeśli chcesz myć naczynia, nawet jeśli zmywarka nie jest jeszcze całkowicie napełniona. Zmywarka pod zabudową zapewnia miejsce na 13 nakryć wymiarowych. Jest to krótki program, ale również suszy Twoje naczynia pierwszej klasy. 60 cm: wolnostojąca zmywarka do naczyń marki Beko jest przeznaczona do zabudowy i ma 60 cm szerokości. Nigdy więcej suszenia na noc. Podczas płukania przy połowie załadunku można zaoszczędzić wodę i energię. Dzięki funkcji watersafe zmywarka jest wyposażona w przełącznik pływakowy w dolnej wannie, który w przypadku odchyleń zatrzymuje dopływ wody.
MarkaBeko #ad
ProducentBeko #ad
Wysokość33.46
Długość23.54
Waga93.48
Szerokość23.62
Numer częściDFN04321W
ModelDFN04321W
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

4. Bosch Hausgeräte

#ad

Bosch SPI4HKS53E seria 4 inteligentna zmywarka do naczyń, 45 cm szerokości, IntensivZone z silnym naciskiem, ekstra suszenie za naciśnięciem przycisku, kosz na sztućce, program Silence wyjątkowo cichy

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - X szer. X szer. X gł. Wymiary produktu bez opakowania wys. Dodatkowe suszenie: możliwość wyboru dla bardzo dokładnego suszenia przy trudnym do wysuszenia załadunku. X gł. Home connect: połączone urządzenia domowe firmy Bosch dla łatwiejszego codziennego życia.

Cm: 81, 5 x 44, 5-87, 8 x 57, wymiary wnęki wys. Cm: 81, 3 cm, 5 x 45 x 55. Cisza na żądanie: redukcja hałasu do 30 minut, w każdej chwili za pomocą aplikacji Home Connect. 7-segmentowy wyświetlacz: wyświetlanie pozostałego czasu pracy, ze standardowymi informacjami, takimi jak zapotrzebowanie na napełnianie.

Intensivzone: optymalnie czyści garnki i patelnie dzięki silnemu ciśnieniu natryskowemu i podwyższonej temperaturze płukania. Ulubiony program: Twoje spersonalizowane ustawienia za pomocą jednego przycisku. Aquastop: gwarancja bosch w przypadku uszkodzeń spowodowanych wodą – długa żywotność urządzenia.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość8.66
Długość20.08
Waga75.76
Szerokość20.08
Numer częściSPI4HKS53E
ModelSPI4HKS53E
GwarancjaGwarancja producenta.

5. Bosch Hausgeräte

#ad

60 cm, Efficient Dry, w pełni zintegrowana zmywarka z szufladą na sztućce, Flex kosze, szuflada Vario, HomeConnect, Rack Matic, Silence Plus, BOSCH SMV4ECX24E zmywarka seria 4

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Efficientdry: drzwi zmywarki otwierają się automatycznie po zakończeniu programu. Dzięki informacjom o stanie zmywania oraz funkcji Silence on Demand i ulubionemu programowi masz pełną kontrolę nad zmywarką.

Proszę zwrócić uwagę, że panel przedni nie wchodzi w zakres dostawy. W pełni zintegrowana: w pełni zintegrowana zmywarka jest wyposażona w przednią część w projektowaniu Twojej kuchni, dzięki czemu harmonijnie wpasowuje się w pomieszczenie. Szuflada vario: trzeci poziom załadunku w pełni zintegrowanej zmywarki zapewnia miejsce nie tylko na sztućce. Dzięki dodatkowym wycięciom szuflada Vario zapewnia również miejsce na mniejsze naczynia.

Home connect: inteligentną zmywarką można bez problemu sterować za pomocą smartfona lub tabletu. Poprawia to proces suszenia, zapobiega tworzeniu się kondensacji i delikatnie chłodzi naczynia. Rackmatic: dzięki potrójnemu stojakowi rackmatic górny kosz zmywarki posiada trzystopniową regulację wysokości o 5 cm i zapewnia więcej miejsca na kieliszki do wina lub talerze do pizzy.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch Hausgeräte #ad
Wysokość32.09
Długość21.65
Waga78.48
Szerokość23.54
Numer częściSMV4ECX24E
ModelSMV4ECX24E
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

6. Siemens

#ad

Siemens SN43HS41TE iQ300 zmywarka do naczyń / E / 92 kWh / 12 MGD / Smart Home kompatybilna z Home Connect/Higiena Plus / Vario system kosza, kolor srebrny

#ad
Siemens #ad - Tab counter: licznik tabletów do zmywarki zachowuje przejrzystość i informuje Cię w odpowiednim czasie za pośrednictwem aplikacji Home Connect o wyczerpaniu się zakładek.

Aquastop: system aquastop skutecznie zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez wodę: po wykryciu wycieku natychmiast wyłącza dopływ wody do zmywarki. Variospeed plus na żądanie: do trzech razy szybciej, równie dokładnie czyste i suche: dzięki varioSpeed Plus na żądanie skrócisz czas trwania programu. Przycisk ulubiony: umieść ulubioną kombinację programu zmywania i opcji na przycisku ulubionego – aby uzyskać szybki, wygodny i indywidualny wybór programu. Home connect: uruchom zmywarkę wygodnie w podróży i miej ją w zasięgu wzroku dzięki zdalnemu monitorowaniu – te i inne inteligentne funkcje zapewniają aplikacja Home Connect.
MarkaSiemens #ad
ProducentSiemens #ad
Wysokość32.09
Długość22.56
Waga84.88
Szerokość23.54
Numer częściSN43HS41TE
ModelSN43HS41TE
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

7. Siemens

#ad

Stal nierdzewna, Siemens SN65ZX49CE iQ500 w pełni zintegrowana zmywarka / C / 75 kWh / 14 MGD / suszenie zeolitowe / Smart Home kompatybilna z Home Connect / glassZone w górnym koszu

#ad
Siemens #ad - Kosze flex: gotowe na twoje naczynia: kosze flex zapewniają maksymalną elastyczność i łatwość obsługi podczas ładowania i rozładowywania zmywarki do zabudowy. Dzięki temu można wygodnie przechowywać nieporęczne naczynia i naczynia, takie jak garnki, patelnie i woki.

Timelight: zawsze najważniejsze w zasięgu wzroku: Twoja zmywarka wyświetla na podłodze kuchennej wyświetlacz optyczny, który informuje o pozostałym czasie pracy i statusie programu. Rackmatic: górny kosz zintegrowanej zmywarki można regulować w trzech stopniach.

Home connect: uruchom zmywarkę wygodnie w podróży i miej ją w zasięgu wzroku dzięki zdalnemu monitorowaniu – te i inne inteligentne funkcje zapewniają aplikacja Home Connect. Variospeed plus: do trzech razy szybciej, równie dokładnie czyste i suche: dzięki VarioSpeed Plus można skrócić czas trwania programu zmywania w zmywarce do naczyń.
MarkaSiemens #ad
ProducentSiemens #ad
Wysokość6.69
Długość16.93
Waga106.92
Szerokość16.93
Numer częściSN65ZX49CE
ModelSN65ZX49CE
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

8. Bosch Hausgeräte

#ad

Program Silence wyjątkowo cichy, szerokość 45 cm, kosz na sztućce, Bosch SPV4HKX53E seria 4 inteligentna zmywarka do naczyń, suszenie za naciśnięciem jednego przycisku, InfoLight, w pełni zintegrowana

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Infolight: czerwona folia na spodzie wskazuje, czy urządzenie jest włączone czy wyłączone. Dodatkowe suszenie: możliwość wyboru dla bardzo dokładnego suszenia przy trudnym do wysuszenia załadunku.

Cm: 81, 5-87, 5 x 45 x 61. Cm: 81, 8 x 55 cm, 5 x 44, wymiary wnęki wys. X gł. Home connect: połączone urządzenia domowe firmy Bosch dla łatwiejszego codziennego życia. Ulubiony program: Twoje spersonalizowane ustawienia za pomocą jednego przycisku. Cisza na żądanie: redukcja hałasu do 30 minut, w każdej chwili za pomocą aplikacji Home Connect. Wymiary produktu bez opakowania wys. Intensivzone: optymalnie czyści garnki i patelnie dzięki silnemu ciśnieniu natryskowemu i podwyższonej temperaturze płukania. X gł. X szer. X szer. Aquastop: gwarancja bosch w przypadku uszkodzeń spowodowanych wodą – długa żywotność urządzenia.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość34.65
Długość21.65
Waga65.04
Szerokość17.64
Numer częściSPV4HKX53E
ModelSPV4HKX53E
GwarancjaNr

9. Bosch Hausgeräte

#ad

Program Silence wyjątkowo cichy, szuflada na sztućce, PerfectDry z zeolitem suszy nawet tworzywo sztuczne, Bosch Hausgeräte SMV6ZCX49E seria 6 inteligentna zmywarka do naczyń

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Kosze max flex: elastyczne i wygodne ładowanie zmywarki, z lekko poruszającymi się kółkami. X gł. Cm: 81, 5-87, 5 x 59, 8 x 55 cm, wymiary wnęki wys.

X gł. Ulubiony program: Twoje spersonalizowane ustawienia za pomocą jednego przycisku. Wymiary produktu bez opakowania wys. X szer. Perfectdry: idealnie sucha przy niskim zużyciu energii – nawet w przypadku trudno schnących naczyń. Silence plus: wyjątkowo cicha zmywarka 42 decybele. Wyprodukowano w Niemczech. Extra clean zone: bardzo dokładne czyszczenie mocno zabrudzonych naczyń w górnym koszu. Timelight: status programu i pozostały czas trwania wyraźnie wyświetlany jako symbole o wysokiej rozdzielczości na podłodze. Cm: 81, 5 x 60 x 55. X szer.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch Hausgeräte #ad
Wysokość2.76
Długość11.02
Waga101.04
Szerokość11.02
Numer częściSMV6ZCX49E
ModelSMV6ZCX49E
GwarancjaNr

10. Bosch Hausgeräte

#ad

Bosch Hausgeräte SGI4HAS48E seria 4 zmywarka do naczyń, 60 cm szerokości, częściowo zintegrowana, kosz górny z regulacją wysokości,, program cichy, ekstra suszenie za naciśnięciem przycisku

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - X gł. Aquastop: system aquastop zmywarki zapewnia 100% ochronę przed uszkodzeniami spowodowanymi wodą – dzięki temu Bosch gwarantuje długą żywotność urządzenia.

Dodatkowe suszenie: dzięki funkcji Extra suszenie nawet trudne do wysuszenia części naczyń są idealnie wysuszone ze zmywarki do naczyń. Cm: 81, 5-87, 3 cm, 5 x 60 x 55. Wyprodukowano w Niemczech. X szer. Kosze flex: elastyczne i praktyczne rozwiązanie zapewniające wygodne załadowanie. X gł. X szer. Silence plus: wyjątkowo cicha zmywarka 44 decybele. Cm: 81, 5 x 59, 8 x 57, wymiary wnęki wys.7-segmentowy wyświetlacz: wyświetlanie pozostałego czasu pracy, ze standardowymi informacjami, takimi jak zapotrzebowanie na napełnianie. Wymiary produktu bez opakowania wys.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch Hausgeräte #ad
Wysokość32.09
Długość22.56
Waga80.03
Szerokość23.54
Numer częściSGI4HAS48E
ModelSGI4HAS48E
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.