Top 10 Pnp Würfel Set – Kości wielościenne i do gier RPG

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. QMay

#ad

D8, d12, DND RPG MTG, 6 zestawów d20, kostki do gry w lochy i smoki, QMAY Wielościenne kostki, 2 d10 00-90 i 0-9, 6 x 7 42 sztuki, podwójne kolory, d6 i d4

#ad
QMay #ad - W przypadku otrzymania wadliwej formy lub brakującego zestawu foremek otrzymasz od nas bezpłatną wymianę. Dostosuj swoją własną grę w kości D & D. Wszystkie zestawy kostek są dostarczane z małym, czarnym woreczkiem flanelowym ze sznurkiem do przechowywania kostek, który jest wygodny do przechowywania i transportu.

Szerokie zastosowanie: idealne i wysokiej jakości kostki do gier stołowych, RPG, D & D, gier planszowych, MTG. Kostki d i d: pojedynczy zestaw 7 kostek zawiera 1 x d20, 1 x d12, 1 x d6, 1 x d8, 2 x d10 00-90 i 0-9, 1 x d4; łącznie 70 sztuk.

Atwy do odczytania: wielościenne kostki do gry można łatwo zrolować, złote cyfry po obu stronach nie są łatwe do przenoszenia, a największa możliwa czcionka jest bardzo czytelna. Zestaw kostek dnd: wyprodukowany z trwałych i wytrzymałych materiałów akrylowych o dobrej politurze. Kombinacja kostek: 6 zestawów wielościennych kostek.
MarkaQMay #ad
ProducentB07DLX3QXR #ad
Wysokość0.79
Długość0.79
Szerokość0.79
Numer częściQM-UK-Niutou/dice
Model20220101901

2. Yourandoll

#ad

Yourandoll 7 sztuk kostki ze stopu cynku, metalowe kostki wielościanowe D20 D12 D10 D8 D6 D4 do lochów i smoków DND RPG MTG kostka stołowa 16 mm fioletowe złoto

#ad
Yourandoll #ad - Masywne metalowe kostki wielościenne, odlewane z ciśnieniowego odlewu cynkowego i galwanizowane, aby uzyskać wyjątkowo trwałe wykończenie. Te kostki przetrwają próbę czasu. Nadaje się do gier stołowych w lochach i smokach Dice MTG DND RPG Dice, gier planszowych. Materiały: stop cynku. W przypadku każdej kostki z dużymi i czytelnymi cyframi ten zestaw kostek DND ma błyszczącą krawędź w kolorze emaliowanym. Zestaw 7 błyszczących metalowych kostek zawiera jedną D20, dwie D10 00-90 i 0-9, D8, D12, D6 i D4.
MarkaYourandoll #ad
ProducentYourandoll #ad
Wysokość3.15
Długość3.94
Szerokość0.79

3. CREEBUY

#ad

D&D, Pathfinder, 7-częściowy, gry planszowe, odgrywanie ról, wielościenne kostki w przezroczystych odcieniach czerni z wzorem chmur, Creebuy Zestaw kostek DND do gry w lochy i smoki

#ad
CREEBUY #ad - Wybierz teraz swoją kostkę jako broń, nie powodują problemów wizualnych, aby poczuć prawdziwą moc w dłoni i rzuć kostką. Dobrze wyważony, bardziej profesjonalny: do precyzyjnego odlewania kostek wykorzystywany jest wyłącznie materiał akrylowy. Zawsze znajdziesz kostkę, która najbardziej Ci się podoba.

Do walki! Atwy do przechowywania i transportu: zestaw 7 kostek, d10, w tym d20, d%, aby wygodnie przechowywać i zabrać je ze sobą wszędzie, d6 i d4 oraz kieszonkę na kostkę, d12, d8, bez obaw o ich zgubienie. Kostki wyróżniają się kolorowymi kolorami i różnorodnymi stylami. 7 przezroczystych kostek do gry z akrylu: akrylowe kostki z zaawansowanej technologii produkcji są używane do tradycyjnych gier planszowych. Ponadto kostki nie są dodawane żadne dekoracje, łatwo się toczyć, dzięki czemu mają dobrą równowagę, a otrzymasz profesjonalną i praktyczną kostkę do gry planszowej.

Są trwałe i niedrogie. Wszechstronne zastosowanie: może być używany do gier na rolach i planszowych, Savage World, Shadowrun, takich jak lochy i smoki 2/3/4/5e, COC, lekcje matematyki lub cokolwiek innego, Warhammer, gry karciane, Pathfinder, Yahtzee, MTG, co możesz sobie wyobrazić. Atwy do odczytania: cyfry w kolorze złotym na powierzchni kostek wykorzystują podkreślenia 6 i 9, dzięki czemu możesz lepiej skoncentrować się na grach.
MarkaCREEBUY #ad
ProducentCREEBUY #ad
Numer częściCB-S02-02

4. SIQUK

#ad

DND, aksamitna, sześciokątna, skórzana deska do kostek, SIQUK 2 sztuki dwustronnych desek w kostkę, RPG, kostki do gier cyjan, składana taca w kostkę, czarne

#ad
SIQUK #ad - Jedyna w swoim rodzaju konstrukcja – taca siquk jest wykonana z aksamitu i skóry PU, aksamitna podszewka i skóra zewnętrzna są połączone szyciem, a taca z metalowymi guzikami w 6 narożnikach ułatwia składanie i składanie.

Szerokie zastosowanie – sześciokątny uchwyt na kostki jest wystarczająco duży, składany uchwyt na kostki może być również używany do przechowywania wielu przedmiotów, takich jak zegarki, biżuteria, aby pomieścić wielościenne kostki, klucze, monety i słodycze itd. Zestaw desek do gry w kości – zestaw zawiera 2 tace w kształcie kostki, które zawierają cyjan i czarny, idealne do DND i innych gier w kości.

Konstrukcja snaps to idealne rozwiązanie do przenoszenia, które chroni powierzchnie rolowane i zapobiega odlatywaniu kostek ze stołu. Wygodne w noszeniu – skórzane deski siquk są lekkie i wygodne w noszeniu. Wytrzymała i wytrzymała – składana taca w kostkę o delikatnej aksamitnej i sztucznej strukturze, elegancki wygląd, wspaniałe uczucie na ciele i łatwa do czyszczenia.
MarkaSIQUK #ad
ProducentSIQUK #ad
Wysokość8.7
Długość7.4
Waga0.02
Szerokość1.6
Numer częściSA-21-198
ModelSA-21-198

5. EBOOT

#ad

Zestaw do lochów i smoków z czarnym woreczkiem niebiesko-brązowy, Wielościenne 7-kostkowe

#ad
EBOOT #ad - Zestaw 7 kostek: zestaw zawiera 1 x kostkę d4, 1 x kostka d8, 1 x kostka d20, 1 x kostka d6, 2 x kostki d10 0-9 i 00-90, 1 x kostka D12, ilość: 7 sztuk. Atwe do odczytania: te wielościenne kostki z kieszonką mają cyfry tak duże, użyj podkreśleń, jak to możliwe na każdej powierzchni dla łatwego odczytu, aby rozróżnić 6 i 9.

Dostarczany z czarnym aksamitnym woreczkiem: wygodne jest przechowywanie kostek do gry, trzymaj je na miejscu, aby uniknąć przegapienia każdej z nich. Materiał: kostki wielościenne są wykonane z akrylu, wodoodporne i odporne na utlenianie, trwałe i wytrzymałe, mogą być używane przez długi czas. Ywy kolor: kostki z 7 cyframi są delikatne, są dobre dla Ciebie, wyglądają pięknie i wykwintnie, w żywych kolorach, gdy grasz w gry z przyjaciółmi.
MarkaEBOOT #ad
ProducenteBoot #ad
Waga0.06
Numer części10293953

6. BESCON DICE

#ad

Novelty White Duck Polyhedral Game Dice Set, Bescon Swimming WhiteDuck RPG Dice Set of 7

#ad
BESCON DICE #ad - Każdy zestaw zapakowany w pudełko typu brick dice. Every dice included is inspected before being packaged, Pathfinder, ensuring that you'll only get the best dice here! Use as a DND dice, Magic the Gathering or any other game where you need lots of dice.

Poliestrowych podkładek d20, d8, d12, d10, d6 i D4, są dostępne w kolorze ciepłej wodzie. Materiał: żywica poliestrowa; nie dla dzieci poniżej 5; opakowanie Brick Dice Box Packaging included. Quality control: no cracks, chips or damage. Regarding balance - all the mini dice and ducks are made of the same material as outer transparent resin, so they have same density. These 100% handmade dice are cute and vivid. Do zestawu 7 szt. This whole set of dice is so beautiful that they will be the perfect accessories for any game of table game enthusiasts. Są dobrze wyważone, a losowe numery tylko normalne.
MarkaBESCON DICE #ad
ProducentBESCON DICE #ad
Numer częściBCD 17I05

7. iFergoo

#ad

6 zestawów D4 D6 D8 D10 D% D12 D20, iFergoo Zestaw wielościennych kostek, kolorowe kostki do gry z 6 czarnymi workami ze sznurkiem do dungeons and Dragons DND RPG MTG, 6 x 7 42 sztuki

#ad
iFergoo #ad - Jasne kolory z kompletnymi kostkamizestaw kostek ma 6 żywych kolorów z perłowym połyskiem. Rozróżnij od 6 do 9 z podkreśloniem. 6 czarnych, 54 x 6, aksamitnych woreczków 9, 9 cm można wygodnie przechowywać kostki, aby uniknąć ich zgubienia. Ciesz się pięknym czasem z przyjaciółmi! Liczby te są wystarczająco duże, aby były łatwe do odczytania.

Atwe do odczytania i łatwe do przenoszenia - te wielościenne kostki mają białe lub złote cyfry po każdej stronie. Szerokie zastosowanie do gier stołowychte kostki dnd idealnie nadają się do gier stołowych, Shadowrun, MTG, dungeonów i smoków, Yahtzee, Savage World, Heroscape, Pathfinder, odgrywania ról, gier planszowych, gier matematycznych itd.66 zestawów kostek, każdy zestaw zawiera: 1 x d20, brązowy i czarny, 2 x d10 00-90 i 0-9, 1 x d6, zielony i czarny, 1 x kostka d4 łącznie 42 sztuki.

Każdy komponent ma 2 kolory: czarny i biały, czerwony i czarny, 1 x d8, 1 x d12, niebieski i czarny, fioletowy i niebieski. Nie martw się o materiał kostkizestaw wielościennych kostek wykonany jest z wysokiej jakości akrylu, trwały, odporny na utlenianie, wodoszczelny, trwały, jest bezpieczny, łatwy do zwinięcia i trudny do uszkodzenia. Jest lekki, dobrze wypolerowany i wygodny w dłoni. Bez ryzykajeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z tego produktu, wyślij do nas e-mail, nie martw się, zapewnimy wymianę lub zwrot pieniędzy.
MarkaiFergoo #ad
ProducentiFergoo #ad
Wysokość1.26
Długość7.32
Waga0.26
Szerokość5.43
Numer częściif0180812166
ModelD1705YL001

8. KUUQA

#ad

Kompletny zestaw kostek do gry na imprezę, KUUQA 49 sztuk kostek wielościennych, 7 kolorów

#ad
KUUQA #ad - Dostosuj swoje gry za pomocą własnych kostek. 7 kostek d & d w każdym zestawie: 4-stronna, 8-stronna, 10-stronna, 6-stronna, 12-stronna, 20-stronna i 1%. Trwałe, wytrzymałe losowe wielościenne kostki do zabawy w kości. 7 zestawów wielościennych kostek z 7 kolorowymi workami w kostkę, łącznie 49 sztuk. 7 różnych kolorów: zielony, kawowy, czarny, żółty, niebieski, biały, czerwony.
MarkaKUUQA #ad
ProducentKUUQA #ad
Wysokość1.18
Długość8.27
Waga0.46
Szerokość5.7
Numer częściKQ105
ModelKQ105

9. Moncolis

#ad

W6, W4, W8, DND RPG, W10, W12, Moncolis 6 x 7 42 sztuki wielościennych kostek DND zestaw kostek z woreczkiem, W20, wielościenne kostki do gry w lochy i smoki, gry karciane, podwójne kolory, MTG

#ad
Moncolis #ad - Atwy do przechowywania i optymalny wybór: dostarczane w zestawie woreczki z organzy mogą dobrze przechowywać wielościenne kostki do gry, idealnie nadają się do wszystkich gier stołowych i na wiele okazji, w tym wewnątrz i na zewnątrz, optymalny wybór dla wszystkich osób w różnym wieku.

Atwe do odczytania i zwijania: duże złote cyfry na każdej stronie akrylowej kostki, wyraźny kolor i wyraźne cyfry z każdej strony, super czytelne, łatwe do zrolowania i gry, nieskończona radość podczas gry!. Wytrzymały i przenośny: wykonany z trwałego akrylu – dobrze wypolerowany, bezpieczny, trwały i wygodny w dłoni, wodoszczelny, dzięki jaskrawym kolorom wygląda super słodko i pięknie.

Kompletny zestaw kostek: każdy zestaw zawiera 1 x w4, 1 x w6, 1 x d8, 1 x W10 0-9, 1 x w20, 1 x w12, 1 x W10 00-90, super bogaty i wielofunkcyjny. Moncolis dnd wielościenne kostki zestaw 7 sztuk: łącznie 6 zestawów, 7 kostek / zestaw.
MarkaMoncolis #ad
ProducentMoncolis #ad
Wysokość1.38
Długość6.89
Waga0.36
Szerokość5.12
Numer częściMG007
ModelMG007

10. GWHOLE

#ad

Podwójne kolory, DND, MTG, gry karciane, wielościenne kostki do gry w lochy i smoki, W20, W4, GWHOLE Zestaw 42 sztuk wielościennych kostek z kieszeniami, RPG, W10, W12, W6, W8

#ad
GWHOLE #ad - Wytrzymały i przenośny: wykonany z akrylu – dobrze wypolerowany, trwały i wygodny w dłoni. Atwy odczyt: błyszczący kolor z dużymi złotymi cyframi na każdej stronie kostki akrylowej. Z aksamitnym woreczkiem można przechowywać wielościenne kostki do zabawy. Zestaw 7 kostek wielościennych: łącznie 6 zestawów, 7 kostek / zestaw. Każdy zestaw: 1 x w4, 1 x w10 0-9, 1 x w6, 1 x w10 00-90, 1 x w12, 1 x d8, 1 x W20.
MarkaGWHOLE #ad
ProducentGWHOLE #ad
Numer części2020MG491
Model2020MG491