Top 10 Pottery Wheel Electric – Narzędzia garncarskie i do ceramiki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DYOUen

#ad

Zestaw garncarski dla początkujących żółta, elektryczny mini doniczka, DYOUen Elektryczna tarcza garncarska z 10 cm talerzem obrotowym i zdejmowaną ścianką akustyczną ABS Pottery Wheel talerz obrotowy

#ad
DYOUen #ad - Szerokie zastosowanie do rzucania garncarskiego, odpowiedni do lekcji szkolnych i rzemiosła garncarskiego, rozrywki itd. Produkt jest wyposażony w wysokiej jakości silnik o stabilnej prędkości obrotowej, niski poziom hałasu i duża wydajność. Włącz prąd – naciśnij przełącznik obrotowy – i szybko rozpocznij pracę.

Osłony abs są łatwe w montażu, proste i wydajne. Szerokie zastosowanie: mały i łatwy do przenoszenia, formowania, lekcji garncarstwa, zadowolonych profesjonalistów i miłośników garncarstwa. Właściwości: tarcze ze stopu aluminium można obracać do przodu i do tyłu w dwóch trybach, regulowana prędkość obrotowa 0-2000 obr. Min, aby spełnić twoje wymagania w przód i w tył. Zdejmowana skorupa abs może blokować rozpryskiwanie wody i utrzymać obszar roboczy w czystości; posiada formowanie wtryskowe pod wysokim ciśnieniem, wysokiej jakości, jest gładki i odporny na zużycie, które jest zdejmowane i łatwe do czyszczenia. Wykwintny i kompaktowy: wykwintny i kompaktowy wygląd, przenośny i kompaktowy rozmiar, jednoczęściowa ceramiczna obróbka natryskowa korpusu koła, jasne kolory sprawiają, że Twój nastrój jest bardziej komfortowy, kompaktowa struktura, który możesz używać i poruszać w dowolnym momencie.

Ponadto talerz obrotowy ze stopu aluminium o średnicy 10 cm, wodoszczelny, w połączeniu z wbudowaną metalową obudową, który nie rdzewieje, zbudowany na wieczność. Atwy w obsłudze: ta maszyna do garncarstwa może być bez problemu używana bez podstawowej wiedzy w garncarstwie. Wysokiej jakości materiał: hałas silnika premium wynosi poniżej 60 db.
MarkaDYOUen #ad
ProducentDYOUen #ad

2. Kotsy

#ad

Kotsy Töpferscheibe Elektrisch,Mini Electric Pottery Wheel 6.5/10 cm Turntable,2000 U/min Einstellbare Geschwindigkeit,töpferset für Beginners und Kinder Crafts Casting Gift DIYRot

#ad
Kotsy #ad - Hohe qualität die töpferscheibe elektrisch verwendet einen hochwertigen Metalldrehteller, der nicht leicht zu rosten ist. Das beste geschenk unsere töpferset die handwerklichen fähigkeiten von kindern verbessern, sie und Ihre Kinder eine wundervolle Zeit mit der Familie verbringen lassen, wunderschöne Farben geben Ihnen und Ihren Kindern das Gefühl, ein schönes Aussehen, die künstlerische Leistung von Kindern fördern, mehr Spaß beim gemeinsamen Erstellen Ihrer eigenen Kunstwerke zu haben.

Breite anwendung mini-töpferscheibe eignet sich für keramikprojektionsgussverfahren, in Töpferwerkstätten, Keramikunterricht und Unterhaltung. Die kleine töpfermaschine ist mit einem Auslaufschutz ausgestattet, der sicher und zuverlässig im Betrieb und stabil in der Geschwindigkeit ist. Sie können ganz einfach Töpferscheiben und Keramikhandwerk herstellen.

Es nimmt keinen Platz ein und ist einfach zu verstauen. Sie können ganz einfach Töpferscheiben und Keramikhandwerk herstellen. Es kann in der schulbildung, töpferstudios und Heimwerkern eingesetzt werden und erfüllt die Bedürfnisse von Profis und Amateuren. Die kleine töpfermaschine ist mit einem Auslaufschutz ausgestattet, der sicher und zuverlässig im Betrieb und stabil in der Geschwindigkeit ist. Hohe qualität die töpferscheibe elektrisch verwendet einen hochwertigen metalldrehteller, der nicht leicht zu rosten ist.
MarkaKotsy #ad
ProducentKotsy #ad
Numer częściYPZR014-fba

3. Airgoo

#ad

Airgoo Koło garncarskie Ceramics Clay Machine Pottery Wheel AG-60 250 W elektryczna maszyna z niezależnym pedałem DIY ceramiczne narzędzie do formowania kół ceramicznych

#ad
Airgoo #ad - Zastosowanie do wszystkich umiejętności: nasza trwała, łatwa w użyciu ceramika nadaje się doskonale dla początkujących, ale również dla profesjonalistów, ponieważ oferuje przenośną jednostkę. Utrzymuje do 11, przenośna, 30 kg gliny.

Kierunek wirowania: Dostosuj kierunek wirowania dla osób lewo- lub praworęcznych. W zestawie również plastikowy kij o średnicy 28 cm i filiżanka. Zawiera pedał nożny: dostarczany z pedałem nożnym, aby mniej obsługiwać dłoń. Wskaźnik prędkości lcd: łatwy w obsłudze wyświetlacz lcd, który można regulować za pomocą pokrętła o zmiennej prędkości lub pedału nożnego, gdy jest zamontowany.

W pełni chroniony: sprzęt jest w pełni chroniony, aby uniknąć problemów podczas dostawy. Zawiera podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim. Maksymalna prędkość: 300 obr. Min. Wydajna i trwaŁa: profesjonalna, wysokowydajna płyta garncarska z wydajnym silnikiem 1/3 KM, głowicą koła 28 cm i dwuczęściową wanną natryskową.
MarkaAirgoo #ad
ProducentFenghua Bida Machinery Manufacture CO., LTD. #ad
Numer częściAG-60
ModelAG-60

4. InLoveArts

#ad

InLoveArts Koło garncarskie 25 cm, maszyna z wyświetlaczem LCD, do prac ceramicznych, 350 W, z gliny, ceramiczna, do prac ceramicznych, z umywalką ze zdejmowanym zbiornikiem ABS

#ad
InLoveArts #ad - Elektryczne koło garncarskie pracuje stabilnie i cicho. Koła obracają się płynnie, a prędkość jest regulowana. Wysokiej jakości silnik bezszczotkowy, prędkość obrotowa może osiągnąć 0-300 obr. Min. Bardzo praktyczna kompaktowa struktura, zajmuje mało miejsca, łatwą do czyszczenia, konstrukcja przegrody nie rozpryskuje błota.

Oszczędność kosztów i nakładu pracy. Elastyczne zastosowanieelektryczne koło garncarskie jest wyposażone w pedał nożny, który uwalnia ręce; ekran LCD, mogą obracać się w prawo lub w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, intuicyjna obsługa jest wygodniejsza. Piękna i praktyczna ceramika ma piękny wygląd, humanizowany design rozpylania ciała, jasne kolory, doskonałe detale i wprowadza przyjemny nastrój.

Bezpieczna konstrukcja jednofazowy trzyprzewodowy system z zabezpieczeniem przed wyciekiem, bardzo bezpieczny w użyciu. Wyposażony w płytę o średnicy 25 cm, zdejmowaną miskę ABS i zestaw bezproblemowych narzędzi do obrysowania. Nadaje się do lekcji szkolnych, garncarstwa, użytku domowego itd. W stanie zaspokoić potrzeby większości profesjonalnych i amatorów ceramiki. Szerokie zastosowanie ceramika jest używana do produkcji ceramiki.
MarkaInLoveArts #ad
Numer częściInLove-0125
ModelInLove-0125

5. VEVOR

#ad

Elektryczne koło garncarskie 28 cm, z pedałem i fartuchem, VEVOR Koło garncarskie koło ceramiczne 450 W, 300 obr./min, maszyna do formowania krążków garncarskich, nadaje się dla początkujących,

#ad
VEVOR #ad - Zdejmowana wanna na wodę jest łatwa do czyszczenia i chroni urządzenie przed wodą. Niezależnie od tego, która sprawia, czy precyzję pedału nożnego, czy preferujesz wygodę dźwigni dociskowej, możesz łatwo przełączać się między nimi. Wyświetlanie w czasie rzeczywistym: dzięki precyzyjnej kontroli obrotów dodatnich i ujemnych oraz regulacji prędkości można ustawić maszynę zgodnie z własnymi preferencjami.

Ta maszyna jest gotowa na wszystko, a obrotowy obrotowy talerz o szerokości 28 cm zapewnia wystarczająco dużo miejsca, co możesz sobie wyobrazić. Niezrównana moc: moc 450 w jest wykonana z najlepszych materiałów, aby poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Projektowanie w dużym stylu z nieograniczonym potencjałem. Niezależnie od tego, projektowanie i tworzenie ceramicznych dzieł sztuki jak nigdy dotąd! Skoncentruj się na swojej sztuce bez rozpraszania uwagi i przenieś swoje kreacje na wyższy poziom. Sztuka bez hałasu: popraw swoje wrażenia z garncarstwa dzięki ulepszonemu silnikowi bezszczotkowemu! cicha praca, możesz spokojnie pracować.

Kompletne narzędzia rzeźbiarskie: ten zestaw zawiera wszystko, czy jesteś profesjonalistą w studiu, aby stworzyć arcydzieła, nauczycielem w klasie czy hobbystą w domu, począwszy od 23-częściowego zestawu narzędzi do modelowania przez 8-częściowy zestaw naprawczy, aby ożywić Twoje wizje. Jest wystarczająco mocny, aby z łatwością przetwarzać 8 kg gliny, aby rozwinąć swoją magię. Przygotuj się na formowanie, czego potrzebujesz, ta maszyna jest wystarczająco wszechstronna, aż po wodoodporny fartuch.
MarkaVEVOR #ad
ProducentVEVOR #ad
Wysokość13.8
Długość19.7
Waga28
Szerokość15
Numer częściPottery Wheel 450W
Model11in Pottery Wheel 450W

6. JINPRDAMZ

#ad

10 cm, do majsterkowania, żółte elektryczne koło do garnków, JINPRDAMZ Elektryczne koło garncarskie 24 W, maszyna gimnastyczna dla początkujących i dzieci, 2000 obr./min, 13 x 15 cm, do majsterkowania

#ad
JINPRDAMZ #ad - Udoskonalenie umiejętności praktycznych: ta mini maszyna garncarska może być używana do lekcji szkolnych i interakcji rodzic-dziecko, aby pomóc dzieciom rozwijać kreatywność artystyczną i umiejętności praktyczne. Zajmuje mało miejsca: rozmiar produktu to 15 x 13 cm, dzięki czemu ta mała, nie zajmuje zbyt dużo miejsca, profesjonalna maszyna do krążków garncarskich nadaje się szczególnie do szkolnych zajęć szkolnych i sklepów z ceramiką, aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów i entuzjastów garncarzy.

Wszystko, bez konieczności wykonywania długich kroków, to włączyć urządzenie, przełączyć przełącznik i ustawić kierunek i prędkość w razie potrzeby, co musisz zrobić, oszczędzaj czas. Idealny prezent dla początkujących garncarzy i dzieci! Ta mini maszyna ceramiczna jest wyposażona w zabezpieczenie przed przeciążeniem, które zatrzymuje maszynę w przypadku przeciążenia, aby chronić silnik. Doskonała wydajność: ten produkt przyjmuje silnik z czystej miedzi o prędkości 2000 obr.

Min, wytwarza hałas poniżej 60 db, co zapewnia lepsze wrażenia podczas pracy i zapewnia również płynną pracę maszyny. Idealny prezent: produkt można ustawić zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, a także ustawić prędkość w zależności od potrzeb, co pomaga uczynić powierzchnię ceramiczną bardziej równomierną i stworzyć piękniejszą ceramikę. Talerz obrotowy jest formowany za pomocą formowania wtryskowego i obrabiany za pomocą automatycznej tokarki o wysokiej precyzji. Ochrona przed przeciążeniem: obudowa maszyny jest spawana ręcznie, a powierzchnia jest wypalana i lakierowana.
MarkaJINPRDAMZ #ad
ProducentJINPRDAMZ #ad
Numer częściYSR247D8E9ZT8
ModelYSR247D8E9ZT8

7. VEVOR

#ad

Enthusiasten, Elektrische Töpferscheibe Maschine 25 cm 300 U/min Töpferscheibenmaschine, mit Pedal & Schürze Formmaschine, Geeignet für Anfänger, VEVOR Töpferscheibe Keramik Rad Maschine 350 W

#ad
VEVOR #ad - Echtzeit-anzeige: gestalten sie ihren schlamm mühelos mit dem fortschrittlichen lcd-touchscreen! Mit der präzisen Steuerung der positiven und negativen Rotation und der Geschwindigkeitseinstellung können Sie die Maschine ganz nach Ihren Wünschen einstellen. Komfort für jeden benutzer: die abnehmbare wasserwanne ist leicht zu reinigen und sorgt für zusätzliche Haltbarkeit, indem sie die Maschine vor Wasser schützt.

Konzentrieren sie sich ohne Ablenkung auf Ihre Kunst und bringen Sie Ihre Kreationen auf die nächste Ebene. Unübertroffene leistung: lassen sie ihrer kreativität mit diesem kraftpaket von einem motor freien lauf! mit einer leistung von 350 W ist er aus den besten Materialien gefertigt, um Ihre Magie zu verwirklichen. Kunst ohne lärm: verbessern sie ihr töpferspiel mit dem verbesserten bürstenlosen motor! mit seinem flüsterleisen betrieb von 60 dB und Geschwindigkeiten von 60-300 U/min können Sie in aller Ruhe arbeiten. Verabschieden sie sich von frustrierenden Vibrationen und Erschütterungen, denn der Motor reduziert die Reibung und sorgt für einen sanften Anschlag bei Ihrer Arbeit.

Komplettes bildhauerwerkzeug: dieses set enthält alles, diese maschine ist vielseitig genug, ein lehrer im klassenzimmer oder ein Heimwerker zu Hause sind, um Ihre Visionen zum Leben zu erwecken. Diese maschine ist bereit für alles, und der 25 cm-Drehteller bietet Ihnen viel Platz, um 8 kg Ton mit Leichtigkeit zu verarbeiten, um auch die härtesten Aufgaben zu meistern. Diese maschine ist ideal für Anfänger und vereinfacht den kreativen Prozess für ein angenehmeres Töpfererlebnis. Machen sie sich bereit, von einem 8-teiligen Werkzeugset aus Edelstahl über ein 8-teiliges Holzset bis hin zu einer wasserfesten Schürze.
MarkaVEVOR #ad
ProducentVEVOR #ad
Wysokość14.4
Długość20.3
Waga24.47
Szerokość16
Numer części10in Ceramic Wheel
Model10in Pottery Wheel

8. VEVOR

#ad

Kolor biały, maszyna do majsterkowania, do prac ceramicznych, 25 cm, Elektryczne koło garncarskie do mopera, rzemiosła artystycznego, 280 W, elektryczne koło garncarskie

#ad
VEVOR #ad - Przepiękny i praktyczny – fantazyjny wygląd w jaskrawym kolorze. Oszczędzaj koszty i energię. Nadaje się również bardzo dobrze jako prezent urodzinowy, prezent jubileuszowy itd. Koło ogromne jest wykonane z aluminium i zapewnia długotrwałą odporność na korozję. Atwy do czyszczenia zdejmowany zbiornik abs to również wspaniały design, zajmuje mało miejsca, który można spłukać wodą.

Elastyczne zastosowanie – z pedałem nożnym zapewnia więcej wrażeń. Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie – 1-fazowe przyłącze trójprzewodowe z zabezpieczeniem przed zwarciem dla bezpiecznej i niezawodnej pracy. Szeroki zakres zastosowań – ta maszyna może wykonywać procesy odlewania i formowania. Przeznaczone dla większości osób początkujących, jak również miłośników ceramiki hobbystycznej. Koła obracają się cicho, cicho, a kierunek obrotu można przełączać zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub przeciwnie.

Ta maszyna do krążków garncarskich posiada wystarczająco dużą płytę o średnicy 25 cm. Oferujemy również szereg narzędzi do formowania do beztroskich procesów pracy 8 sztuk. Antypoślizgowe podkładki zapewniają stabilność podczas pracy i zapobiegają zarysowaniom na podłodze. Wysoka jakość - kompaktowa struktura, dobre ekranowanie błotne. Nadaje się do lekcji szkolnych, zaawansowanych lub profesjonalistów, użytku domowego itd.
MarkaVEVOR #ad
ProducentMophorn #ad
Wysokość15.7
Długość22
Szerokość16
Numer częściPottery Wheel
ModelMophorn Pottery Wheel

9. WOQLIBE

#ad

Ze zdejmowaną miską ABS, ceramika, zestaw obrotowy, talerz ceramiczny 10 cm, elektryczne koło garncarskie, Mini koło garncarskie, 2000 obr./min, Clay Art Craft żółte, do prac ceramicznych

#ad
WOQLIBE #ad - Mały ślad stopy - rozmiar mini koła garncarskiego wynosi 15 x 13 cm, profesjonalna ceramiczna maszyna do kół nadaje się szczególnie do lekcji szkolnych i do sklepu typu "zrób to sam", które nie zajmuje zbyt dużo miejsca, więc ta mała, aby zadowolić profesjonalistów i entuzjastów ceramiki.

Dla początkujących i dzieci mini koło garncarskie to dobry prezent, dzięki czemu szybko nauczą się samodzielnie ugniatać, modelować i tworzyć ceramikę. Doskonała wydajnośćkoło pottery wykorzystuje silnik z czystej miedzi, o prędkości obrotowej 2000 obr. Min, a generowany hałas jest mniejszy niż 60 dB, co zapewnia również płynną pracę maszyny, zapewniając lepsze wrażenia z eksploatacji. Idealny prezent - dzięki swojemu pięknemu wyglądowi i wydajnym funkcjom ta maszyna do garncarstwa może być używana jako prezent urodzinowy lub świąteczny prezent.

Wysokiej jakości materiał - ten zestaw garncarski jest wykonany z metalu, a gramofon jest wykonany ze stopu aluminium, który jest trwały, odporny na korozję i nierdzewny, dzięki czemu można go używać bez obaw. Przemyślane wzornictwo - produkt można ustawić zarówno zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a ponadto można dostosować prędkość do swoich potrzeb, jak i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, co pomaga uczynić powierzchnię ceramiki bardziej równomierną i stworzyć bardziej wykwintną ceramikę.
MarkaWOQLIBE #ad
ProducentWOQLIBE #ad

10. KKTECT

#ad

Zestaw narzędzi do majsterkowania z 11 szt, KKTECT Ulepszona elektryczna tarcza garncarska z wyświetlaczem LCD 350 W 25 cm elektryczna tarcza garncarska praca ceramiczna, narzędzia do majsterkowania

#ad
KKTECT #ad - Piękna i praktyczna ta turbina garncarska ma wyjątkowy wygląd i żywe kolory oraz wystarczająco dużą płytę o średnicy 25 cm. Elastyczne zastosowanie wyposażony w pedał nożny i ekran lcd, łatwy w obsłudze. Może spełnić potrzeby większości profesjonalnych i amatorów ceramiki.

Zaprojektowany ze względów bezpieczeństwa jednofazowy system trójprzewodowy z zabezpieczeniem przed wylaniem wody, bezpieczna i niezawodna obsługa. Nadaje się do zajęć szkolnych, garncarstwa i użytku rodzinnego. Sprytne wzornictwo kompaktowa struktura, zajmuje mało miejsca, dobre działanie zatrzymujące szlam. Oszczędność kosztów i energii. Jest również wykorzystywana do łatwego czyszczenia mobilnego zbiornika ABS. Jest to również doskonały wybór na prezent. Szerokie zastosowanie ta ceramiczna maszyna do kół może wytwarzać rzemiosło ceramiczne.

Korpus jest wyposażony w przyjazny dla środowiska design i doskonałe detale, aby zapewnić przyjemny nastrój. Stabilna praca przy niskim poziomie hałasu. Oferujemy również szereg beztroskich narzędzi do projektowania procesów roboczych. Koła obracają się delikatnie, cicho z regulowaną prędkością i mogą obracać się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara lub w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.
MarkaKKTECT #ad
ProducentKKTECT #ad
Numer częściKEYCP-73-001
ModelKEYCP-73-001