Top 10 WOLTU Wc Sitz – Deski sedesowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. WOLTU

#ad

Rdzeń z płyty MDF, ciekawy design, antybakteryjna, zawiasy softclose, Woltu # 2 premium deska sedesowa wolno opadająca

#ad
WOLTU #ad - Atwe czyszczenie, wysoki komfort siedzenia. Ochrona antybakteryjna, brak ryzyka powstawania hałasów związanych z ocieraniem. Wolno opadająca, stabilny zawias. Pasuje do wszystkich dostępnych w sklepach stojących misek klozetowych, nie pasuje do wiszących misek klozetowych. Rdzeń z wysokiej jakości płyty MDF.
MarkaWOLTU #ad
ProducentWOLTU #ad
Wysokość0
Długość16.93
Waga7.17
Szerokość14.88
Numer częściWS2635
ModelWS2635

2. WOLTU

#ad

Woltu WS2615 deska sedesowa wolnoopadająca, Softclose, kolor biały, powłoka antybakteryjna, Fast Fix / szybki montaż, duroplast

#ad
WOLTU #ad - Atwa w czyszczeniu, wysoki komfort siedzenia. Ochrona antybakteryjna; brak hałasu związanego z tarciem. Produkt wykonany z wysokiej jakości duroplastu. Mocowanie typu fix-Clip ze stali szlachetnej, zdejmowane za pomocą jednego przycisku. Pasuje do wszystkich dostępnych w handlu muszli klozetowych dwa rodzaje montażu do wyboru: od góry Topfixing lub od dołu tradycyjne.
MarkaWOLTU #ad
ProducentWOLTU #ad
Wysokość2.95
Długość19.69
Waga4.41
Szerokość16.3
Numer częściWS2615
ModelWS2615

3. WOLTU

#ad

Antybakteryjna, stabilna deska sedesowa wysokiej jakości, beżowa skorupa, motyw deski sedesowej, owalna, deska sedesowa z duroplastu, WOLTU Deska sedesowa wolnoopadająca

#ad
WOLTU #ad - Należy wcześniej zmierzyć toaletę, 1 x 29, że deska sedesowa WOLTU pasuje do Twojej toalety. W tym celu dostarczamy niezbędne akcesoria i ilustrowaną instrukcję może nie być dostępna w języku polskim, która może ułatwić montaż. Dodatkowo wzmocniony materiał zapewnia wysoką nośność do 175 kg.

X dł. Atwy montaż, antybakteryjna ochrona deski sedesowej: muszlę klozetową można zamontować od dołu. Zawiasy łączące deskę sedesową i WC są wykonane ze stali nierdzewnej, wytrzymałe i trwałe. Ponadto siedzisko ze względu na nadruk ma piękny i modny wygląd i jest dobrą dekoracją do Twojej łazienki. Deska sedesowa z duroplastyki: deska sedesowa jest wykonana z duroplastu. Deska sedesowa wolnoopadająca: deska sedesowa z okularami jest wyposażona w technologię Soft-Close. Deska sedesowa bardzo łatwa do czyszczenia.

Antypoślizgowa deska sedesowa: pod deską sedesową znajdują się cztery antypoślizgowe bufory, które równomiernie rozkładają nacisk i jednocześnie zapewniają, że deska sedesowa nie chwieje się podczas użytkowania. Dzięki wbudowanemu mechanizmowi soft-close możliwe jest ciche i delikatne zamknięcie deski sedesowej, dzięki czemu nie zakłóca snu Twojej rodziny podczas używania w nocy. Nadaje się do standardowej miski klozetowej w kształcie litery o: deska sedesowa ma wymiary 45, a wewnętrzny okrąg ma wymiary 23, aby upewnić się, 1 cm szer.
MarkaWOLTU #ad
ProducentWOLTU #ad
Wysokość0.99
Długość1.79
Waga4.45
Szerokość1.46
Numer częściWOLTU
ModelWS2839

4. WOLTU

#ad

Biała, antybakteryjna deska sedesowa Fast Fix, WOLTU Deska sedesowa wolnoopadająca

#ad
WOLTU #ad - Jednocześnie dostarczamy wszystkie niezbędne akcesoria i narzędzia montażowe oraz szczegółowe instrukcje, aby ułatwić montaż w jak największym stopniu. Funkcja quick release: za pomocą przycisku można szybko zdjąć deskę sedesową, aby dokładnie wyczyścić muszlę klozetową i deskę sedesową.

Dzięki wbudowanemu mechanizmowi soft-close możliwe jest ciche i delikatne zamknięcie deski sedesowej, dzięki czemu nie zakłóca snu Twojej rodziny podczas używania w nocy. Antypoślizgowa pokrywa sedesowa: pod deską sedesową znajdują się cztery antypoślizgowe bufory, które równomiernie rozkładają nacisk i jednocześnie zapewniają, że deska sedesowa nie chwieje się podczas użytkowania. Przed zakupem należy zmierzyć rozmiar toalety. Ochrona antybakteryjna: brak ryzyka powstawania odgłosów związanych z tarciem.

Zawiasy łączące deskę sedesową i WC są wykonane ze stali nierdzewnej, wytrzymałe i trwałe. Wysokiej jakości materiały: deska sedesowa jest wykonana z tworzywa sztucznego. Do tej deski sedesowej dostępne są dwie opcje montażu: możliwość od góry i raz od dołu. Dodatkowo wzmocniony materiał zapewnia wysoką nośność do 175 kg. Deska sedesowa wolnoopadająca, gładka, antybakteryjna i łatwa do czyszczenia. Deska sedesowa wolnoopadająca: deska sedesowa z okularami jest wyposażona w technologię Soft-Close.
MarkaWOLTU #ad
ProducentWOLTU #ad
Wysokość0
Długość16.34
Waga3.97
Szerokość14.69
Numer części2423
ModelWS2423

5. WOLTU

#ad

Z funkcją Quick Release, antybakteryjna, deska sedesowa premium z duroplastu, czarny kamień, WOLTU Deska sedesowa wolnoopadająca, z motywem deski sedesowej

#ad
WOLTU #ad - Deska woltu to właściwy wybór do toalet w kształcie litery O. Antypoślizgowy zderzak: pod deską sedesową znajdują się cztery antypoślizgowe bufory, które równomiernie rozkładają nacisk i jednocześnie sprawiają, że deska sedesowa nie chwieje się podczas użytkowania.

Ponadto siedzisko ze względu na nadruk ma piękny i modny wygląd i jest dobrą dekoracją do Twojej łazienki. X dł. X dł. 1 x 45, 5 cm. Nadaje się do standardowej miski klozetowej w kształcie litery o: deska sedesowa ma wymiary 37, 1 x 29 cm szer. Przed zakupem należy upewnić się, że odstęp między otworami wynosi 10 – 18, a wewnętrzny okrąg ma wymiary 23, 8 cm szer. Wysokiej jakości materiały: deska sedesowa jest wykonana z duroplastu. Do tej deski sedesowej dostępne są dwie opcje montażu: możliwość od góry i raz od dołu.

Dzięki wbudowanemu mechanizmowi soft-close możliwe jest ciche i delikatne zamknięcie deski sedesowej, dzięki czemu nie zakłóca snu Twojej rodziny podczas używania w nocy. Jego powierzchnia przypomina ceramiczne szkliwo, jest gładka, antybakteryjna i łatwa do czyszczenia. Deska sedesowa wolnoopadająca: deska sedesowa z okularami jest wyposażona w technologię Soft-Close. Dodatkowo wzmocniony materiał zapewnia wysoką nośność do 150 kg.
MarkaWOLTU #ad
ProducentWOLTU #ad
Wysokość0
Długość16.65
Waga6.17
Szerokość14.61
Numer częściwS2499

6. WOLTU

#ad

WOLTU Deska sedesowa wolnoopadająca, deska sedesowa Softclose, owalna, łatwy montaż, antybakteryjna deska sedesowa z funkcją Quick Release, z duroplastu

#ad
WOLTU #ad - Dzięki zintegrowanemu mechanizmowi soft-Close możliwe jest ciche i delikatne zamykanie deski sedesowej, dzięki czemu podczas użytkowania w nocy nie zakłóca snu Twojej rodziny. Jednocześnie dostarczamy wszystkie niezbędne akcesoria i narzędzia montażowe oraz szczegółowe instrukcje, aby jak najszybciej ułatwić montaż.

Ponadto siedzisko ze względu na swój nadruk ma piękny i modny wygląd i jest dobrą dekoracją do Twojej łazienki. Deska woltu jest właściwym wyborem do muszli klozetowych w kształcie litery O, a wewnętrzny okrąg ma wymiary 23 x 29, Przed zakupem należy upewnić się, 5 cm szer. Nadaje się do standardowych muszli klozetowych w kształcie litery o: deska sedesowa ma wymiary 36, że odległość otworów wynosi od 13 do 17, 5 x 44, 2 cm szer. Jego powierzchnia przypomina glazurę ceramiczną, antybakteryjna i łatwa do czyszczenia.

Antypoślizgowe odbojniki: pod deską sedesową znajdują się cztery antypoślizgowe bufory, które równomiernie rozkładają nacisk i jednocześnie zapewniają, że deska sedesowa nie chwieje się podczas użytkowania. Wysokiej jakości materiał deski sedesowej: deska sedesowa jest wykonana z duroplastu. X dł. 5 cm. Do tej deski sedesowej dostępne są dwie możliwości montażu: jedna możliwość od góry i raz od dołu. Zawiasy łączące deskę sedesową i wc są wykonane ze stali nierdzewnej, jest gładka, są wytrzymałe i trwałe.
MarkaWOLTU #ad
ProducentWOLTU #ad
Wysokość0.01
Długość17.91
Waga6.17
Szerokość14.57

7. WOLTU

#ad

Deska sedesowa z zwolnieniem jednym przyciskiem, deska sedesowa wolnoopadająca dla rodziny, WS2931, WOLTU Deska sedesowa z siedziskiem dziecięcym, antybakteryjna deska sedesowa w kształcie litery D, szybki montaż od góry lub od dołu

#ad
WOLTU #ad - Deska sedesowa 2 w 1: rodzinna deska sedesowa oferuje 1 deskę sedesową dla dorosłych i 1 dla dzieci, co pomaga dziecku ćwiczyć chodzenie do toalety. Antybakteryjna i trwała: deska sedesowa z plastikowym fotelem dziecięcym jest antybakteryjna, trwała i może udźwignąć do 175 kg, bez obaw o pęknięcia lub zarysowania.

Delikatne i ciche zamykanie: deska sedesowa wolnoopadająca może być opuszczana powoli i cicho za pomocą jednego dotknięcia, co jest bezpieczne i nie zakłóca snu rodziny. Zwolnienie jednym przyciskiem i szybki montaż: dzięki przyciskowi szybkiego odblokowania deski sedesowej można zdjąć w celu czyszczenia za pomocą jednego przycisku. 2 metody instalacji: od góry lub od dołu.

X głęb. Przed zakupem należy zmierzyć rozmiar swojej toalety, rozmiar pokrywy: 454 x 361 mm szer. Fotelik dziecięcy można przymocować magnetycznie do deski sedesowej, a w razie potrzeby można go zdjąć. Po zamontowaniu jest stabilny i wytrzymały. Deska sedesowa w kształcie d: biała deska sedesowa z regulowanymi zawiasami pasuje do większości desek sedesowych w kształcie litery D. Jest zdrowy i bezpieczny dla rodzin z dziećmi. X gł.
MarkaWOLTU #ad
ProducentWOLTU #ad
Wysokość0.01
Długość17.87
Waga4.85
Szerokość14.21

8. WOLTU

#ad

Szybkie mocowanie, zawiasy z funkcją cichego domykania, Deska sedesowa wolnoopadająca Woltu #62-1, tworzywo sztuczne, antybakteryjna

#ad
WOLTU #ad - Ochrona antybakteryjna, brak ryzyka powstawania hałasów związanych z ocieraniem. Pasuje do wszystkich standardowych muszli klozetowych. Wysoka stabilność i żywotność. Wyposażona w technologię automatycznego, cichego domykania. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, zawiasy Fix-Clip ze stali nierdzewnej.
MarkaWOLTU #ad
ProducentWOLTU #ad
Wysokość1.57
Długość18.31
Waga3.53
Szerokość14.21
Numer częściWS2543
ModelWS2543

9. WOLTU

#ad

Wolnoopadająca, łatwy montaż, deska sedesowa Softclose, deska sedesowa z duroplastu, antybakteryjna, Quick-Release, WOLTU Deska sedesowa premium matowo-czarna, owalna, 2 opcje montażu

#ad
WOLTU #ad - Bufor pod pokrywą i siedziskiem zapewnia większą stabilność. Ergonomiczna deska sedesowa umożliwia osobom siedzenie o wadze do 100 kg, aby cieszyć się relaksem i spokojem. Jest funkcjonalny i pasuje do większości wiszących elementów w kształcie litery O, przed zakupem należy zmierzyć rozmiar toalety.

Atwy montaż deski sedesowej: dołączone akcesoria do góry i na dole oraz regulowane o 360° zawiasy umożliwiają łatwy montaż cokołu klozetowego, postępując zgodnie z instrukcjami. Zapobiega również uszkodzeniom spowodowanym twardymi uderzeniami i przedłuża żywotność siedziska. Klapa klozetowa z automatycznym opuszczaniem: deska sedesowa z funkcją cichego domykania można zamknąć bez hałasu, co umożliwia Tobie i Twojej rodzinie spokojny sen.

Szybkie usuwanie i łatwe czyszczenie: wystarczy nacisnąć przycisk na środku deski sedesowej, pociągając do góry, pokrywę WC i okulary WC można szybko zwolnić w celu łatwego i gruntownego czyszczenia lub wymiany. Trwała pokrywa toalety: wykonana z wysokiej jakości deski sedesowej UF jest stabilna, trwała i wytrzymuje do 175 kg. Do siedzeń w kształcie litery o: deska sedesowa w kształcie litery o ma wymiary 44, 7 x 5, 5 x 37, 1 cm.
MarkaWOLTU #ad
ProducentWOLTU #ad
Wysokość0.99
Długość14.61
Waga6.22
Szerokość17.91

10. WOLTU

#ad

WOLTU Deska sedesowa wolnoopadająca, deska sedesowa z duroplastu, stabilna deska sedesowa premium, antybakteryjna, motyw deski sedesowej, owalna, delfin

#ad
WOLTU #ad - W tym celu dostarczamy niezbędne akcesoria i ilustrowaną instrukcję może nie być dostępna w języku polskim, która może ułatwić montaż. Dodatkowo wzmocniony materiał zapewnia wysoką nośność do 175 kg. Nadaje się do standardowej miski klozetowej w kształcie litery o: deska sedesowa ma wymiary 45, 1 x 29, 1 cm szer.

Dzięki wbudowanemu mechanizmowi soft-close możliwe jest ciche i delikatne zamknięcie deski sedesowej, dzięki czemu nie zakłóca snu Twojej rodziny podczas używania w nocy. Ponadto siedzisko ze względu na nadruk ma piękny i modny wygląd i jest dobrą dekoracją do Twojej łazienki. Jego powierzchnia przypomina ceramiczne szkliwo, antybakteryjna i łatwa do czyszczenia. Atwy montaż, antybakteryjna ochrona deski sedesowej: muszlę klozetową można zamontować od dołu.

Antypoślizgowa deska sedesowa: pod deską sedesową znajdują się cztery antypoślizgowe bufory, które równomiernie rozkładają nacisk i jednocześnie zapewniają, że deska sedesowa nie chwieje się podczas użytkowania. Należy wcześniej zmierzyć toaletę, a wewnętrzny okrąg ma wymiary 23, 5 x 37, aby upewnić się, że deska sedesowa WOLTU pasuje do Twojej toalety. Deska sedesowa bardzo łatwa do czyszczenia. Deska sedesowa wolnoopadająca: deska sedesowa z okularami jest wyposażona w technologię Soft-Close. X dł.
MarkaWOLTU #ad
ProducentWOLTU #ad
Wysokość2.56
Długość18.9
Waga6.17
Szerokość15.35
Numer częściWOLTU