Top 6 LEGO Steine 2×4 Bunt – Klocki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Etarnfly

#ad

Etarnfly 200 sztuk, kompatybilne ze wszystkimi dużymi markami, 2 x 4, mieszane klasyczne klocki, kreatywne zabawki edukacyjne, prezent dla chłopców i dziewczynek

#ad
Etarnfly #ad - Z pewnością pomożemy Ci w naszym najlepszym serwisie. Idealne uzupełnienie: szukasz kamieni, pojazdy, które pasują pod względem rozmiaru i koloru do istniejących zestawów klocków? Nasz zestaw klocków 2 x 4 200 sztuk to najlepsze uzupełnienie większości dużych markowych bloków, za pomocą których można budować zamki, drzewa lub wszystko, co możesz sobie wyobrazić.

W zestawie z separatorem do łatwego usuwania uporczywych kamieni, które przylegają do siebie bez ranienia palców. Kompatybilne z dużymi markami: etarnfly 2 x 4 klocki dla dzieci idealnie pasują do innych zabawek i są w 100% kompatybilne z klockami wszystkich dużych marek. Gwarancja zadowolenia: etarnfly klocki są dostarczane z 100% gwarancją zadowolenia. Trzymaj się razem i zapewnij swoim dzieciom doskonałe wrażenia podczas zabawy.

W przypadku problemów z tym produktem prosimy o kontakt. Zestaw to wspaniały prezent urodzinowy, prezent dla chłopców i dziewczynek od 6 lat. Wolne od bpa i nietoksyczne: etarnfly classic klocki są wykonane z wytrzymałego i bezpiecznego tworzywa sztucznego ABS, bez zadziorów, krawędzie są gładkie, bezpieczne dla dzieci do zabawy. Wspaniała zabawka stem: 200-częściowy zestaw do zabawy pomaga dzieciom poprawić praktyczne umiejętności i logiczne myślenie oraz pobudza niekończącą się fantazję i kreatywność podczas budowania.
MarkaEtarnfly #ad
ProducentEtarnfly #ad
Wysokość7.09
Długość10.24
Waga1.28
Szerokość2.36

2. Katara

#ad

4 x 2, dostępne w wielu kolorach, kolorowe, kompatybilne ze wszystkimi innymi producentami, 120 klocków

#ad
Katara #ad - Pomysł na prezent: wspaniały prezent na specjalne okazje, Boże Narodzenie, takie jak urodziny, rozpoczęcie szkoły lub po prostu bez okazji.

100% kompatybilności: pasuje do oryginalnych producentów, Wilko Blox, MY, takich jak Sluban, Q-Bricks, Papimax, BanBao. Zabawa: dziewczęta i chłopcy w każdym wieku cieszą się kamieniami i tworzą wspaniałe miasta i krajobrazy w pokoju dziecięcym. Podstawowe elementy konstrukcyjne: w tym pudełku z kamieniami otrzymasz łącznie 120 kamieni do zabawy w rozmiarze 4 x 2. Wspiera kreatywność: swobodna zabawa z tym podstawowym zestawem pomoże dziecku rozwijać wyobraźnię i zdolności motoryczne.
MarkaKatara #ad
ProducentKatara #ad
Wysokość1.18
Długość6.3
Szerokość3.94
Numer części1858
ModelKATARA
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

3. Katara

#ad

Klocki, 520 sztuk, wielokolorowe, kompatybilne ze wszystkimi innymi producentami – łącznie z pudełkiem i płytą podstawową

#ad
Katara #ad - Podstawowa konstrukcja: w zestawie otrzymują państwo łącznie 520 kamieni do zabawy w rozmiarze 4 x 2 wypustki w zestawie łącznie z płytą podłogową i pudełkiem do przechowywania.

100% kompatybilności: pasuje do oryginalnych producentów, takich jak Sluban, Papimax, Wilko Blox, MY, Q-Bricks, BanBao. Zabawa: dziewczęta i chłopcy w każdym wieku cieszą się kamieniami i tworzą wspaniałe miasta i krajobrazy w pokoju dziecięcym. Prezent: wspaniały prezent na specjalne okazje, Boże Narodzenie, takie jak urodziny, rozpoczęcie szkoły lub po prostu bez okazji. Podstawowe pudełko: kamienie są dostarczane w przezroczystym pudełku z kamieniami i mogą być bezpiecznie przechowywane przez dzieci.
MarkaKatara #ad
ProducentKatara #ad
Wysokość11.81
Długość11.81
Waga0.44
Szerokość3.94
Numer części1827
Model1827
Gwarancja2 lata gwarancji na wszystkie części

4. LEGO

#ad

Zabawka konstrukcyjna dla dziewcząt i chłopców od 5 lat z modelami; lody, LEGO Klasyczny pastelowy zestaw kreatywnych klocków, kot i wiele więcej 11028, dinozaury

#ad
LEGO #ad - Lego classic pastelowy zestaw kreatywnych zabawek budowlanych zawiera szereg rzucających się w oczy pastelowych kamieni i 5 łatwych do naśladowania pomysłów na modele. Ta zabawka edukacyjna pomaga dzieciom rozwijać ważne umiejętności i jest wspaniałym prezentem dla dzieci od 5 lat na urodziny.

Atwa do zrozumienia instrukcja obrazkowa sprawia, że budowa jest łatwa i przyjemna. Cyfrową wersję instrukcji montażu zestawu można znaleźć również w aplikacji LEGO Builder. Lego klasyczne pudełka z klocków pobudzają wyobraźnię i kreatywność dzieci oraz dają rodzicom możliwość wspólnego budowania z dziećmi.

Zawiera 333 klocki lego w różnych rozmiarach i 6 pastelowych kolorach, z których 18 ma wyraziste oczy, dzięki którym dzieci ożywiają swoje kreacje. Dzięki tej zabawce konstrukcyjnej dzieci od 5 lat mogą projektować własne projekty lub zbudować chmurę, lód, dinozaur lub kota.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość2.83
Długość10.31
Waga1.01
Szerokość7.52
Numer części11028
Model11028

5. shineFinder

#ad

Kompatybilne ze wszystkimi dużymi markami i klockami Lego Classic, z kamiennym pudełkiem, 2 x 4 klocki, shineFinder Classic Building Bricks 420 sztuk

#ad
shineFinder #ad - Wzbogać wyobraźnię dzieci: dzięki klockom dzieci mogą budować wspaniałe budynki, pojazdy, takie jak domy, zwierzęta, figurki itp. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas, otrzymasz satysfakcjonującą odpowiedź.

Obsługa klienta: staramy się oferować naszym klientom produkty wysokiej jakości i satysfakcjonującą obsługę klienta. Opakowanie: 420 sztuk klocków zaciskowych 2 x 4, 2 sztuki płyt budowlanych, z pudełkiem z kamieniami, idealnie nadaje się jako prezent na urodziny dziecka, Boże Narodzenie i inne uroczyste okazje. Może być stosowany jako bardzo dobre uzupełnienie dla dzieci, aby uzupełnić swoje kreacje.

Brak szorstkich krawędzi, dobra siła zacisku i wyjątkowa jakość zapewniają bezpieczną zabawę. Idealnie kompatybilne: te klocki są nie tylko kompatybilne z lego Classic, ale również kompatybilne z większością innych ważnych marek. Wysokiej jakości klocki: wykonane z tworzywa sztucznego ABS.
MarkashineFinder #ad
ProducentshineFinder #ad
Wysokość5.51
Długość11.81
Waga3.13
Szerokość8.46
Numer częścixkl
Modelxkl

6. LEGO

#ad

60 x LEGO DUPLO BASIC kamienie 10 szt. 2 x 4 wypustki i 50 szt. 2 x 2 kolorowe mieszane konstrukcje

#ad
LEGO #ad - Typ produktu: fotel toaletowy. Nazwa artykułu: nakrętki villeroy & boch vario 9223 8200 do deski sedesowej Subway 2. 0 do mocowania za pomocą SupraFix 3. 0 Marka: villeroy & Boch.
MarkaLEGO #ad
ProducentBausteine gebraucht #ad
Waga1.05