Top 10 Bang Olufsen Bluetooth Lautsprecher – Głośniki przenośne Bluetooth

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. JBL

#ad

JBL Charge 5 głośnik Bluetooth w kolorze czarnym – wodoodporny, przenośny boombox ze zintegrowanym powerbankiem i dźwiękiem stereo – ładowanie akumulatora do 20 godzin bezprzewodowej muzyki

#ad
JBL #ad - Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe – dzięki zintegrowanemu powerbankowi telefon komórkowy lub tablet można ładować nawet podczas słuchania muzyki. Zakres dostawy: 1 x pozytywka charge 5 firmy jbl z kablem do ładowania usb-c/dla ostatecznego PartyBoost można połączyć ze sobą kilka głośników JBL/wodoszczelność zgodnie z IPX7 / długi czas pracy baterii / 30 W.

Czy podoba się wydajność? pojemność akumulatora 7500 mah do 20 godz. Bas w podróży: jbl box łączy w sobie dwa pompujące radiatory basowe JBL, oddzielny głośnik wysokotonowy i długi sterownik – doskonały dźwięk na imprezę, w domu lub na świeżym powietrzu.

Przenośny głośnik bluetooth na każdą okazję – przenośny głośnik idealnie nadaje się na wycieczkę na basen lub na plażę: woda? Dla wytrzymałego Charge 5 to żaden problem! Partyboost: bezprzewodowy głośnik może być podłączony do dwóch urządzeń – na przemian słuchaj muzyki w najwyższej jakości dźwięku/wytrzymały materiał i wytrzymała gumowa obudowa.
MarkaJBL #ad
ProducentJBL #ad
Wysokość3.82
Długość8.78
Waga2.12
Szerokość3.7
Numer częściJBLCHARGE5BLK
ModelJBLCHARGE5BLK
GwarancjaHerstellergarantie

2. JBL

#ad

JBL GO 3 małe pudełko Bluetooth w kolorze zielonym – wodoodporny, przenośny głośnik w podróży – do 5 godzin odtwarzania przy jednym naładowaniu akumulatora

#ad
JBL #ad - Ciesz się muzyką zawsze i wszędzie: wystarczy złapać mały, bezprzewodowy głośnik i dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu do 5 godz. Za pomocą bluetooth można łatwo połączyć laptopa lub telefon komórkowy z pozytywką i uruchomić ulubioną listę odtwarzania.

Zakres dostawy: 1 x go 3 firmy jbl / odporny na wodę i kurz zgodnie z IP67 / przenośne pudełko Bluetooth w kolorze zielonym / w zestawie skrócona instrukcja obsługi i kabel USB / Bluetooth 5.11 / czas odtwarzania 5 h. Poręczna obudowa zapewnia mały głośnik JBL wszędzie miejsce.

Zgodnie z ip67 go 3 jest odporny na wodę i kurz oraz gotowy na każdą przygodę na świeżym powietrzu – zarówno w słońcu, jak i w deszczu. Kompaktowy i wydajny: mały głośnik posiada pełny dźwięk JBL i dzięki swojej niewielkiej wadze jest idealnym towarzyszem w podróży. Słuchanie muzyki – miejsce nie ma przy tym znaczenia.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość1.61
Długość3.43
Waga0.46
Szerokość2.95
Numer częściJBLGO3GRN
ModelJBLGO3GRN
Gwarancja12 miesięcy

3. JBL

#ad

JBL PartyBox 110 w kolorze czarnym – przenośny i zwijany głośnik Bluetooth z efektami świetlnymi – odporny na zachlapanie wodą, mobilny zestaw muzyczny z akumulatorem

#ad
JBL #ad - Zakres dostawy: 1 x party speaker 110 firmy jbl / bezprzewodowy głośnik imprezowy z krótką instrukcją obsługi, gwarancją, kartą charakterystyki bezpieczeństwa, kablem zasilającym i kablem 12 V DC / soundbox z efektami świetlnymi.

Przetrwa najdzikszą uroczystość: system dźwiękowy jest przenośny, wytrzymały i odporny na zachlapanie wodą, dzięki czemu również w ogrodzie i przy basenie zapewnia optymalną przyjemność słuchania muzyki i wesoły nastrój. Mocne dźwięki na imprezie: jbl partybox 110 zapewnia wysoką jakość dźwięku dzięki bogatym basom, podczas gdy efekty świetlne dopasowane do muzyki zapewniają wyjątkową atmosferę na imprezie.

Kto chce przenieść swoją imprezę na wyższy poziom, może skorzystać z wbudowanego złącza do gitary lub mikrofonu – dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie odczuciu koncertu. Dzięki aplikacji jbl parytbox można bardzo łatwo sterować pudełkiem za pomocą telefonu komórkowego/do 12 godzin odtwarzania muzyki na imprezie bez końca.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Waga28.6
Szerokość27.17
Numer częściJBLPARTYBOX110EU
ModelJBLPARTYBOX110EU
Gwarancja12 Miesiące

4. Harman Kardon

#ad

Wodoodporny głośnik Bluetooth – do 12 godzin pracy baterii, Harman Kardon Luna zestaw Bluetooth w kolorze szarym – przenośny

#ad
Harman Kardon #ad - Eleganckie wzornictwo: konstrukcja otoczona tkaniną i anodowana aluminiowa górna część wyglądają świetnie wszędzie i są przyjemne w dotyku - stylowy towarzysz podróży i domu. Doskonały dźwięk: głośnik z 2-drożnym systemem głośników zapewnia zrównoważony, wysokiej jakości dźwięk z mocnymi basami.

Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe bluetooth: połącz muzykę z maksymalnie dwoma urządzeniami mobilnymi jednocześnie/W celu uzyskania szerszego dźwięku można bezprzewodowo sparować dwa głośniki Harman Kardon Luna. Zakres dostawy: 1 x przenośny głośnik bluetooth harman Kardon Luna w kolorze szarym / soundbox z kablem USB C, instrukcją bezpieczeństwa, instrukcją szybkiego uruchomienia, karta gwarancyjna.

Gotowy na imprezę: dzięki wodoszczelnej i zabezpieczonej przed kurzem obudowie zgodnie z IP67 pudełko JBL można wszędzie ze sobą zabrać, a dzięki mocnemu akumulatorowi zapewnia do 12 godzin czystej przyjemności słuchania muzyki.
MarkaHarman Kardon #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość4.53
Długość9.45
Waga2.49
Szerokość3.94
Numer częściHKLUNAGRYEU
ModelHKLUNAGRYEU
Gwarancja24 Miesięcy

5. Bose

#ad

Przenośny głośnik outdoorowy – czarny, Bose SoundLink Flex Bluetooth Speaker – bezprzewodowy, wodoszczelny

#ad
Bose #ad - Przenośny głośnik bluetooth jest chroniony przed wodą, brudem i światłem UV i wytrzymuje upadki i rdzę, kurzem, dzięki czemu można go zabrać ze sobą wszędzie. Akumulator do bezprzewodowej słuchania muzyki: przenośny głośnik można ładować za pomocą dołączonego kabla USB C.

Głośnik soundlink flex jest pełen ekskluzywnych technologii i posiada specjalnie opracowany przetwornik akustyczny, który zapewnia mocne, krystalicznie czyste odtwarzanie dźwięku w domu lub w podróży. Jest on wykonany z wodoodpornych materiałów i uszczelniony i unosi się w wodzie nawet na górze – idealny do przygód na świeżym powietrzu. Jedyny w swoim rodzaju czysty dźwięk: zastrzeżona technologia PositionIQ automatycznie rozpoznaje orientację przenośnego głośnika Bluetooth i zapewnia optymalną jakość dźwięku w każdej pozycji.

Bezprzewodowy soundlink flex został przetestowany i zgodnie z klasą ochrony IP67 jest wodoszczelny. Dzięki kompaktowej konstrukcji można go łatwo trzymać i przenosić. Akumulator litowo-jonowy zapewnia do 12 godzin czasu pracy baterii na jednym ładowaniu.
MarkaBose #ad
ProducentBose #ad
Wysokość3.56
Długość2.06
Waga1.3
Szerokość7.93
Numer części865983-0100
Model865983-0100
Gwarancja24 Miesięcy

6. JBL

#ad

JBL Flip 6 Bluetooth Box w kolorze czarnym – wodoszczelny, przenośny głośnik z 2-drożnym systemem głośników zapewnia mocny dźwięk – do 12 godzin bezprzewodowego odtwarzania muzyki

#ad
JBL #ad - Teraz urządzenie zostanie przywrócone do ustawień fabrycznych. Wskazówka: przywróć ustawienia fabryczne – w trybie włączenia naciśnij jednocześnie przyciski "Głośność +" i "Odtwarzanie" przez ponad 3 sekundy -> urządzenie wyłącza się samoczynnie. Mała impreza i duża podłoga dancefloor: połączyć dwa głośniki stereo lub dowolną liczbę głośników kompatybilnych z JBL PartyBoost i stworzyć epicką ścianę.

Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe bluetooth: połącz muzykę z maksymalnie 2 smartfonami lub tabletami / Aplikacja JBL Portable może dodatkowo wzmocnić dźwięk lub zoptymalizować basy. Zakres dostawy: 1 x flip 6 firmy jbl w kolorze czarnym/soundbox z kablem usb c, skrócona instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, karta charakterystyki / Via PartyBoost umożliwia łączenie ze sobą nieograniczonej liczby kompatybilnych głośników muzycznych. Gotowy na imprezę: dzięki wodoszczelnej i zabezpieczonej przed kurzem obudowie zgodnie z IP67 pudełko JBL można wszędzie ze sobą zabrać, a dzięki mocnemu akumulatorowi zapewnia do 12 godzin czystej przyjemności słuchania muzyki.

Aby przywrócić ustawienia fabryczne urządzenia, odtwarzania/pauzy, wystarczy przytrzymać przycisk głośności, gdy urządzenie jest włączone, aż urządzenie się wyłączy. Jbl pro sound z 2-drożnym systemem głośników: głośnik z głośnikiem niskotonowym w kształcie racetracka, oddzielnym głośnikiem wysokotonowym i 2 zoptymalizowanymi pasywnymi radiatorami zapewnia wyjątkowo czysty dźwięk z głębokim basem.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość2.68
Długość7.01
Waga1.21
Szerokość2.83
Numer częściJBLFLIP6BLKEU
ModelJBLFLIP6BLKEU
Gwarancja12 Miesiące

7. Bose

#ad

Przenośny głośnik outdoorowy – Teal, Bose SoundLink Flex Bluetooth Speaker – bezprzewodowy, wodoszczelny

#ad
Bose #ad - Jedyny w swoim rodzaju czysty dźwięk: zastrzeżona technologia PositionIQ automatycznie rozpoznaje orientację przenośnego głośnika Bluetooth i zapewnia optymalną jakość dźwięku w każdej pozycji. Przenośny głośnik bluetooth jest chroniony przed wodą, brudem i światłem UV i wytrzymuje upadki i rdzę, kurzem, dzięki czemu można go zabrać ze sobą wszędzie.

Dzięki kompaktowej konstrukcji można go łatwo trzymać i przenosić. Głośnik soundlink flex jest pełen ekskluzywnych technologii i posiada specjalnie opracowany przetwornik akustyczny, który zapewnia mocne, krystalicznie czyste odtwarzanie dźwięku w domu lub w podróży. Akumulator litowo-jonowy zapewnia do 12 godzin czasu pracy baterii na jednym ładowaniu.

Bezprzewodowy soundlink flex został przetestowany i zgodnie z klasą ochrony IP67 jest wodoszczelny. Jest on wykonany z wodoodpornych materiałów i uszczelniony i unosi się w wodzie nawet na górze – idealny do przygód na świeżym powietrzu. Akumulator do bezprzewodowej słuchania muzyki: przenośny głośnik można ładować za pomocą dołączonego kabla USB C.
MarkaBose #ad
ProducentBose #ad
Wysokość3.56
Długość2.06
Waga1.75
Szerokość7.93
Numer części865983-0200
Model865983-0200
Gwarancja24 Miesięcy

8. soundcore

#ad

Akumulator 24 h, ochrona przed wodą IPX7, technologia BassUp, soundcore Motion Boom głośnik Bluetooth firmy Anker, z tytanowymi przetwornikami audio, idealny do użytku na zewnątrz, do ogrodu, na plażę

#ad
soundcore #ad - Pływak: dzięki niezawodnej wodoodpornej powierzchni z klasą ochrony przed wodą IPX7 wilgoć nigdy nie dociera do wewnętrznych elementów głośnika. Profil dźwięku bez zniekształceń, również na zewnątrz przy dużej głośności.

Fantastyczny dźwięk dla ponad 20 milionów fanów! Partner imprezy: naciśnij przycisk play i ciesz się niezrównanym, intensywnym dźwiękiem. 100% tytanu: twój inteligentny głośnik zewnętrzny jest wyposażony w przetworniki audio z membranami ze 100% tytanu i gwarantuje krystalicznie czyste wysokie wysokości do 40 kHz ze zmniejszonymi zniekształceniami.

Więcej niż wystarczająco na cały weekend imprezowy, urlop na plaży i wiele więcej! Wskazówka: proszę trzymać porty ładowania zamknięte. Czas odtwarzania 24 godzin: wiodąca technologia baterii Anker gwarantuje wydajność akumulatora do 24 godzin. Idealnie nadaje się na następną imprezę przy basenie.
Markasoundcore #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość7.87
Długość13.62
Szerokość5.83
Numer częściA3118011
ModelA3118
Gwarancja18 Miesięcy

9. Bose

#ad

Przenośny głośnik outdoorowy – biały, Bose SoundLink Flex Bluetooth Speaker – bezprzewodowy, wodoszczelny

#ad
Bose #ad - Jedyny w swoim rodzaju czysty dźwięk: zastrzeżona technologia PositionIQ automatycznie rozpoznaje orientację przenośnego głośnika Bluetooth i zapewnia optymalną jakość dźwięku w każdej pozycji. Przenośny głośnik bluetooth jest chroniony przed wodą, kurzem, brudem i światłem UV i wytrzymuje upadki i rdzę, dzięki czemu można go zabrać ze sobą wszędzie.

Akumulator do bezprzewodowej słuchania muzyki: przenośny głośnik można ładować za pomocą dołączonego kabla USB C. Jest on wykonany z wodoodpornych materiałów i uszczelniony i unosi się w wodzie nawet na górze – idealny do przygód na świeżym powietrzu. Głośnik soundlink flex jest pełen ekskluzywnych technologii i posiada specjalnie opracowany przetwornik akustyczny, który zapewnia mocne, krystalicznie czyste odtwarzanie dźwięku w domu lub w podróży.

Akumulator litowo-jonowy zapewnia do 12 godzin czasu pracy baterii na jednym ładowaniu. Dzięki kompaktowej konstrukcji można go łatwo trzymać i przenosić. Bezprzewodowy soundlink flex został przetestowany i zgodnie z klasą ochrony IP67 jest wodoszczelny.
MarkaBose #ad
ProducentBose #ad
Wysokość3.56
Długość2.06
Waga1.3
Szerokość7.93
Numer części865983-0500
Model865983-0500
Gwarancja24 Miesięcy

10. JBL

#ad

JBL Flip 6 Bluetooth Box w kolorze niebieskim – wodoszczelny, przenośny głośnik z 2-drożnym systemem głośników zapewnia mocny dźwięk – do 12 godzin bezprzewodowego odtwarzania muzyki

#ad
JBL #ad - Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe bluetooth: połączenie odtwarzacza muzycznego z maksymalnie 2 smartfonami lub tabletami / za pomocą aplikacji JBL Portable można dodatkowo wzmocnić dźwięk lub zoptymalizować bas. Gotowy na imprezę: dzięki wodoodpornej i chronionej przed kurzem obudowie zgodnie z IP67 pudełko JBL można wszędzie ze sobą zabrać, a dzięki mocnemu akumulatorowi zapewnia do 12 godzin czystej muzyki.

Jbl pro sound z 2-drożnym systemem głośników: głośnik z głośnikiem niskotonowym w kształcie racetrack, oddzielnym głośnikiem wysokotonowym i 2 zoptymalizowanymi pasywnymi radiatorami zapewnia wyjątkowo czysty dźwięk z głębokim basem. Zakres dostawy: 1 x flip 6 firmy jbl w kolorze niebieskim / soundbox wraz z kablem usB C, karta gwarancyjna, skrócona instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, karta bezpieczeństwa / Via PartyBoost połączyć ze sobą nieograniczone kompatybilne odtwarzacze muzyczne.

Mała impreza i duża dancefloor: połączyć dwa głośniki do dźwięku stereo lub dowolną liczbę głośników kompatybilnych z JBL PartyBoost i stworzyć epicką ściankę dźwiękową.
MarkaJBL #ad
ProducentJBL Harman #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga1.21
Szerokość19.69
Numer częściJBLFLIP6BLU
ModelJBLFLIP6BLU
Gwarancja12 Miesiące