Top 10 Brillenhalter Für Auto – Samochodowe futerały na okulary

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Volvo

#ad

Volvo Oryginalny uchwyt na okulary czarny

#ad
Volvo #ad - Akcesoria nie są oferowane do pojazdów z dachem panoramicznym, ponieważ podsufitka może ulec uszkodzeniu. Z miękką wkładką tekstylną, która chroni okulary. Można zamontować z prawej lub lewej strony. Warunkiem montażu uchwytu na okulary jest to, aby pojazd był wyposażony w uchwyt wejściowy. Podczas montażu powstaje mała szczelina między uchwytem na okulary a podsufitką.
MarkaVolvo #ad
ProducentVolvo #ad
Numer części30740417 ; 30715737
Model30740417 ; 30715737

2. Ekezon

#ad

Do uniwersalnej osłony przeciwsłonecznej samochodu, klips na bilety, uchwyt na okulary przeciwsłoneczne, magnetyczny uchwyt na okulary samochodowe, akcesoria samochodowe 1, szary, Ekezon Uchwyt na okulary samochodowe do osłony przeciwsłonecznej

#ad
Ekezon #ad - Magnetyczny uchwyt na okulary przeciwsłoneczne nie może być używany do kart z żetonami i paskami! Jeśli po otrzymaniu masz pytanie dotyczące artykułu. Uwaga: uchwyt na okulary posiada magnetyczną konstrukcję ssącą. Wysokiej jakości uchwyt na okulary przeciwsłoneczne do samochodu - ten uchwyt na okulary samochodowe jest wykonany z trwałego i odpornego na zużycie materiału skórzanego, który jest bardzo miękki i wygodny, a wysokiej jakości uchwyt na okulary przeciwsłoneczne nie drapie okularów.

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy Ci po raz pierwszy. Atwy montaż uchwytu na okulary przeciwsłoneczne uchwyt na okulary samochodowe jest łatwy w montażu i obsłudze. Ten uchwyt na okulary do wizjerów samochodowych jest dobry do organizacji akcesoriów samochodowych. W zależności od potrzeb uchwyt na okulary można przymocować z przodu lub z boku osłony przeciwsłonecznej. Magnetyczny uchwyt na okulary samochodowe uchwyt na okulary przeciwsłoneczne do samochodu posiada magnetyczną konstrukcję ssącą, a uchwyt na okulary samochodowe jest mocny, dzięki czemu szkła nie zsuwają się z uchwytu na okulary przeciwsłoneczne.

Znakomity i kompaktowy uchwyt na okulary do samochodu samochodowy uchwyt na okulary jest odpowiedni dla większości samochodów - rozmiar uchwytu na okulary: 9 x 4 x 3 cm, waga uchwytu na okulary przeciwsłoneczne: 52 g. Ten uchwyt na okulary przeciwsłoneczne do samochodu może być również prezentem dla krewnych, przyjaciół i kolegów. Ten klips do okularów przeciwsłonecznych do wizjera samochodowego jest ekskluzywny i kompaktowy, a mały uchwyt na okulary przeciwsłoneczne nie utrudnia widzenia.
MarkaEkezon #ad
ProducentEkezon #ad
Wysokość1.18
Długość3.54
Waga0.04
Szerokość1.57
Numer częściEDE-YJHOLD-FX
ModelEDE-YJHOLD-FX
Gwarancja1

3. Lonimia

#ad

Na bilety, bilety, okulary, do samochodu, Lonimia Uchwyt na okulary samochodowe, skórzany uchwyt na okulary do samochodu, 2 sztuki, prezent dla przyjaciół szary

#ad
Lonimia #ad - Jednoręczna pick-and-place, nie blokuje widoczności. Szerokie zastosowanie: ramka na okulary samochodowe nadaje się do każdego modelu samochodu i może być umieszczona z okularami przeciwsłonecznymi, kartami płatniczymi na autostradzie lub kartami kredytowymi. Rama okularów samochodowych nie zsuwa się ani nie uszkadza wizjera, minimalistyczny design uzupełnia wnętrze Twojego samochodu.

Wysokiej jakości materiał: rama okularów samochodowych wykonana jest z wysokiej jakości stopu aluminium i skóry PU, miękka i wygodna, o naturalnej teksturze i połysku, mocna i trwała. Oszczędzaj miejsce i utrzymuj porządek w swoim wnętrzu. Ramka na okulary z przyssawką magnetyczną: ta ramka na okulary samochodowe jest wyposażona w magnetyczne przyssawki, a klasyczny, aby utrzymać okulary na miejscu. Klips do okularów samochodowych ma elegancki styl i jest również dobrym wyborem na prezent dla krewnych i przyjaciół.

Wygodne przechowywanie: klipsy do okularów samochodowych pomagają w organizacji okularów i innych małych przedmiotów oraz zapewniają komfort, gdy chcesz ich używać. Atwa instalacja: wystarczy przymocować ramę okularów samochodowych z przodu lub z boku osłony przeciwsłonecznej, wygodna i szybka, nie jest wymagane żadne dodatkowe oprogramowanie sprzętowe, a okulary będą uporządkowane. Pozwól jej znaleźć na pierwszy rzut oka, długopisami, wizytówkami, notatkami, kiedy jest potrzebny. Nie musisz się martwić, że zgubisz lub spadniesz okulary.
MarkaLonimia #ad
ProducentLonimia #ad
Numer części03
Model03
Gwarancja/

4. quipuda

#ad

Osłona przeciwsłoneczna, akcesoria do wizjera przeciwsłonecznego, quipuda Zestaw 2 uchwytów na okulary do samochodu, prawdziwa skóra, klips na bilety szary, magnetyczny uchwyt na okulary przeciwsłoneczne

#ad
quipuda #ad - Wszechstronne funkcje: uchwyt na okulary przeciwsłoneczne nadaje się nie tylko do wszystkich okularów przeciwsłonecznych, ale może być również używany do przechowywania kart, banknotów, długopisów i innych przedmiotów osobistych. Uwaga: ponieważ ramka na okulary samochodowe jest magnetyczna, karty parkingowe, na które może wpływać magnetyzm, nie należy zaciskać kart, takich jak karty kredytowe, karty drzwiowe itp.

Jeśli kupisz nasze oprawki na okulary przeciwsłoneczne z wizjerem i nie podoba Ci się to, możesz je w każdej chwili zwrócić z bezpłatną wysyłką lub otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Mocne i trwałe: nasze oprawki do okularów przeciwsłonecznych są wykonane z wysokiej jakości włoskiej skóry. Doskonała wydajność: nasza rama okularów samochodowych jest zamykana adsorpcją magnetyczną, dzięki czemu okulary przeciwsłoneczne są bardzo mocne i stabilne, silny magnetyzm wykorzystuje podwójną siłę magnetyczną, a proces otwierania i zamykania można zakończyć jedną ręką.

Klips do okularów nie ma zapachu, ma silne właściwości zapobiegające starzeniu się, produkt jest bardziej strukturalny i trwały, nie rysuje ani nie uszkadza okularów. Wszystkie nasze produkty są dostarczane z gwarancją 100% satysfakcji. Zamówienie bez ryzyka: roczna gwarancja producenta. Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, skontaktuj się z nami.
Markaquipuda #ad
Producentquipuda #ad
Numer częściGrau
ModelGrau
Gwarancja1 rok gwarancji

5. MXTIMWAN

#ad

Akcesoria do wizjera samochodowego, skórzane uchwyty na okulary przeciwsłoneczne, wszystkie rodzaje szkieł, uchwyt na okulary do samochodu, MXTIMWAN 2 magnetyczne uchwyty na okulary przeciwsłoneczne

#ad
MXTIMWAN #ad - Wskazówka: uchwyt na okulary samochodowe ma magnetyczną konstrukcję, kart paliwowych, notatek, karty parkingowe, itp. Wszechstronne zastosowanie: ten uchwyt na okulary do samochodu pasuje do wszystkich rozmiarów okularów i wszystkich akcesoriów do wizjera samochodowego. Może być używany do przechowywania okularów, takich jak karty kredytowe, proszę nie używać kart magnetycznych, karty drzwiowe, wizytówek, rachunków i łatwego ich znalezienia.

Samochodowy uchwyt na okulary przeciwsłoneczne: otrzymasz 2 magnetyczne uchwyty na okulary samochodowe, szare i czarne, aby utrzymać okulary, uchwyty na okulary samochodowe, magnetyczna konstrukcja dobrze trzyma okulary i zapobiega ich wypadaniu i zużyciu Można obsługiwać jedną ręką, wygodnie i łatwo. Klasyczny i prosty styl, piękny wygląd, może ozdobić wnętrze Twojego samochodu. Dzięki eleganckiemu stylowi ten samochodowy uchwyt na okulary jest również dobrym wyborem dla przyjaciół i krewnych. Atwa instalacja: uchwyt na okulary do samochodu jest dostarczany z osłoną, którą można mocno zamocować. Wystarczy zamocować magnetyczny uchwyt na okulary samochodowe z przodu lub z boku osłony przeciwsłonecznej i zamknąć i otworzyć za pomocą magnesu, dzięki czemu okulary można łatwo wkładać i wyjmować.

Oszczędza miejsce i utrzymuje wnętrze samochodu w czystości. Praktyczne przechowywanie: samochodowy uchwyt na okulary może pomóc w uporządkowaniu okularów i innych małych przedmiotów, dzięki czemu można je szybko znaleźć podczas użytkowania. Wysokiej jakości materiał: nasze magnetyczne uchwyty na okulary samochodowe są wykonane z wysokiej jakości materiału skórzanego o delikatnej powierzchni i dobrej elastyczności, który nie rysuje ani nie uszkadza okularów i nie pozostawi zarysowań na samochodzie.
MarkaMXTIMWAN #ad
ProducentMXTIMWAN #ad
Numer częściMXTIMW--044
ModelMXTIMW--044
GwarancjaNO

6. GAFAT

#ad

GAFAT 2017-2022 Hond HR-V CR-V Civic Accord Jazz Vezel uchwyt na okulary przeciwsłoneczne samochodowe, HRV 2022 akcesoria beżowy

#ad
GAFAT #ad - Dodatkowe miejsce wygodne, aby umieścić małe przedmioty w dowolnym momencie. Gwarancja jakości przed dostawą należy dokładnie sprawdzić produkt.

Doskonały materiałuchwyt na okulary jest wykonany z tworzywa sztucznego ABS, niskie temperatury, odporny na wysokie temperatury, uderzenia i trwały. Idealne dopasowanie - łatwe otwieranie. Nie martw się. W razie pytań prosimy o kontakt. Niezbędne akcesoria do hond Oferuje specjalny organizer na okulary przeciwsłoneczne, nie rozrzuca się w każdym miejscu. Odpowiemy w ciągu 24 godzin, aby upewnić się, że jesteś zadowolony. Po użyciu zamyka się automatycznie.
MarkaGAFAT #ad
ProducentGAFAT #ad
Numer częściYJH*Hondα HR-V CR-V Civic Accord Jazz
ModelYJH*Hondα HR-V CR-V Civic Accord Jazz

7. Fousenuk

#ad

2 sztuki, okularów, kolor czarny, magnetyczne uchwyty na okulary przeciwsłoneczne, uchwyt na deskę rozdzielczą, Fousenuk Uchwyt na okulary samochodowe, biletów, do przechowywania biletów

#ad
Fousenuk #ad - Nie należy mocować go na kartach, na które mogą mieć wpływ magnesy, karty parkingowe itd. Klips do okularów samochodowych zamyka się magnetycznie, dzięki czemu można go otworzyć i zamknąć jedną ręką, dzięki czemu można bez problemu zakładać i zdejmować okulary podczas jazdy.

Oprawka na okulary przeciwsłoneczne z magnetycznymi przyssawkami skóra pu zawiera magnesy, karty drzwiowe, takie jak karty biurowe, które można dokręcić, karty kredytowe, aby ustabilizować okulary bez uszkadzania zauszników. Mały rozmiar, ale również przechowywać przedmioty osobiste, wizytówki, takie jak długopisy, rachunki, ale duży w użyciu, jest nieodzownym narzędziem do uporządkowania miejsca w samochodzie. Wielofunkcyjne zastosowanie można nie tylko przechowywać okulary, prawo jazdy i małe notatniki. Perfekcyjne wzornictwo mała konstrukcja nie wpływa na widoczność kierowcy i nadaje się do osłon przeciwsłonecznych wszystkich modeli.

Samochodowy uchwyt na okulary ma magnetyczną konstrukcję. Wysokiej jakości materiał uchwyt na okulary do samochodu jest wykonany z odpornego na zużycie i trwałego materiału ze skóry PU z delikatnymi szwami. Atwa instalacja wystarczy przymocować oprawkę okularów samochodu z przodu lub z boku osłony przeciwsłonecznej, aby dobrze zorganizować okulary przeciwsłoneczne. Nie martw się, że okulary przeciwsłoneczne ześlizgają się lub zgubią.
MarkaFousenuk #ad
ProducentFousenuk #ad
Numer częściFAO011
ModelFAO011
Gwarancja1 rok gwarancji producenta

8. upbeat

#ad

Upbeat Uchwyt na okulary samochodowe na okulary przeciwsłoneczne, skórzany uchwyt na okulary przeciwsłoneczne, uchwyt na okulary przeciwsłoneczne, wielofunkcyjny klips do przechowywania, do samochodu,

#ad
upbeat #ad - Nie przeszkadza w widzeniu kompaktowa konstrukcja uchwytu na okulary zapewnia czystość i porządek we wnętrzu samochodu, nie przeszkadza wizualnie, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem podczas jazdy. Ekskluzywne wykonanie uchwyt na okulary przeciwsłoneczne upbeat wykonany jest z wysokiej jakości skóry bydlęcej i mocnych magnesów, skórzany uchwyt na okulary przeciwsłoneczne, wysoka jakość wykonania oraz mocne i trwałe materiały przedłużają żywotność.

Wygodna i bezpieczna samochodowa półka na okulary chroni okulary przed zadrapaniami i uszkodzeniami, silne magnetyczne zasysanie utrzymuje okulary bezpiecznie, a konstrukcja rozwijana ułatwia dostęp do przedmiotów jedną ręką podczas jazdy. Atwa instalacja konstrukcja tylnego klipsa umożliwia łatwe mocowanie uchwytu na okulary na osłonie przeciwsłonecznej, że uchwyt na okulary przeciwsłoneczne nie jest tak łatwo odczepiony od wizjera samochodowego, a solidna konstrukcja sprawia, aby zapewnić bezpieczeństwo jazdy.

Pożegnaj się z bałaganemuchwyt do samochodu zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania okularów przeciwsłonecznych i okularów, a konstrukcja przegródki na karty zapewnia lepszą organizację kart kredytowych, biletów parkingowych i kart drzwiowych.
Markaupbeat #ad
Producentupbeat #ad
Numer częściupbeat
Modelupbeat

9. JEJA

#ad

Osłona przeciwsłoneczna, czarny, klips na bilet, skórzany uchwyt na wizjer samochodowy, JEJA Uchwyt na okulary do samochodu

#ad
JEJA #ad - Jest wyposażony w prosty klips sprężynowy, aby przymocować parasol przeciwsłoneczny z ochroną przeciwsłoneczną. Wielofunkcyjnośćuchwyt do mekoskopii nadaje się nie tylko do wszystkich okularów przeciwsłonecznych, ale może być również używany do kart pamięci, banknotów, rachunków i innych przedmiotów osobistych.

Atwa instalacjaregał na okulary można połączyć z przednią lub boczną stroną parasola przeciwsłonecznego z parasolem przeciwsłonecznym. Informacje o rozmiarze9, 5 cm x 4, 5 cm x 2 cm, lekki i przenośny. Brak bariery wizualnejuchwyt samochodowy okularów przeciwsłonecznych jest mocno przymocowany do parasola przeciwsłonecznego z parasolem przeciwsłonecznym, bez wpływu na uwagę kierowcy.

Długa żywotnośćbramkarz szyby samochodowej jest wykonany z mocnego, odpornego i trwałego materiału skórzanego Ultra z włókien i drobnych fug. Można to zrobić jedną ręką. Klasyczne i proste wzornictwo udekoruje wnętrze samochodu.
MarkaJEJA #ad
ProducentJEJA #ad
Numer częściYYD-W-001-Black
ModelYYD-W-001-Black

10. TIESOME

#ad

Uchwyt na okulary, TIESOME Uchwyt na okulary przeciwsłoneczne, klips do samochodu, klips, magnetyczny skórzany uchwyt na okulary przeciwsłoneczne, akcesoria magnetyczne, uniwersalny wizjer samochodowy

#ad
TIESOME #ad - Uchwyt na okulary przeciwsłoneczne ma magnetyczną konstrukcję, które mogłyby zostać uszkodzone przez magnes, karty drzwiowe, nie należy przyklejać kart, które można przyciągnąć, takich jak karty biurowe, karty kredytowe, karty parkingowe itd. Wskazówka: klips do uchwytu na okulary pasuje do większości pojazdów, należy ją zmierzyć przed zakupem.

Wygląd jest prosty i stylowy. Włączanie i wyłączanie jedną ręką, zamknięcie na magnes design uchwytu na okulary przeciwsłoneczne umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie okularów podczas jazdy. Magnetyczny uchwyt na okulary przeciwsłoneczne: skóra bydlęca zawiera magnesy, aby ustabilizować okulary bez uszkadzania zauszników okularów. Jeśli jest to grubsza osłona przeciwsłoneczna, że okulary przeciwsłoneczne zostaną zgubione lub leżące w pobliżu. Mały rozmiar i duża zaleta, takie jak karty, prawo jazdy, monety, koniec z nieuporządkowaną przestrzenią. Atwa instalacja: wystarczy przymocować klips do okularów przeciwsłonecznych do osłony przeciwsłonecznej, których osłona przeciwsłoneczna nie jest grubsza niż 0, aby dobrze zorganizować okulary przeciwsłoneczne i nie martw się, 19 cala.

Praktyczne akcesoria do osłony przeciwsłonecznej: uchwyt na okulary przeciwsłoneczne tiesome do samochodu świetnie chroni okulary przed zadrapaniami lub pęknięciami w samochodzie. Smukła i mała konstrukcja nie ogranicza widoczności kierowcy i bardzo dobrze pasuje do osłony przeciwsłonecznej. Skórzany uchwyt na osłonę przeciwsłoneczną samochodu: miękka skóra otacza cały klips do okularów i sprawia, że nie uszkodzi wizjera ani okularów.
MarkaTIESOME #ad
ProducentTIESOME #ad
Numer części537996-SALZZ-A
Model537996_2-SALZZ-A
GwarancjaNO