Top 10 Dart Set Steeldart – Rzutki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DARDOSDIANA

#ad

DARDOSDIANA Rzutki do darta dla początkujących i profesjonalistów I z zapasowymi lotkami i 3 dodatkowymi nasadkami I w ozdobnym pudełku do rzutek elektronicznych miękkie

#ad
DARDOSDIANA #ad - Idealnie nadaje się do wręczenia jako prezent. Nasze rzutki są wynikiem pasji do sportów darta. Najwyższa wydajność w świecie darta: nasze rzutki do darta oferują niezrównaną jakość, która zachwyci zarówno profesjonalistów, jak i początkujących.

Precyzyjny tor lotu: dzięki zoptymalizowanemu przepływowi powietrza i starannemu zarządzaniu wagą nasze lotki zapewniają niezwykle precyzyjną trajektorię. Eleganckie opakowanie prezentowe: każda rzutka do darta jest prezentowana w stylowym i wysokiej jakości pudełku, które zawiera przegródki na miarę. Wsparcie dla innowacji: wspieraj początkujący start-up w misji wprowadzania innowacyjnych produktów do świata sportów darta.

Dostosowane i wszechstronne: nasze rzutki są przeznaczone dla entuzjastów darta i płynnie dopasowują się do Twoich indywidualnych preferencji, niezależnie od tego, czy preferujesz rzutki stalowe czy miękkie rzutki do elektronicznych tablic.
MarkaDARDOSDIANA #ad
ProducentDARDOSDIANA #ad

2. Target Darts

#ad

Czarne, Target Darts 190004 rzutki do darta 23 g

#ad
Target Darts #ad - Czarna powłoka z azotku tytanu zapewnia lepszą przyczepność i ochronę trzonka. Zaprojektowany z 16-krotnym mistrzem świata Philem. Gracz jest połączony. Nylonu, który ma gładką linkę z pewnym chwytem.
MarkaTarget Darts #ad
ProducentTarget Darts #ad
Wysokość0.79
Długość8.27
Szerokość5.12
Numer części190004
Model190004

3. Harrows

#ad

25, Harrows Wolfram Infinity 97% 25 g

#ad
Harrows #ad - Oryginały. Materiały: wolfram 97%. Kategoria: lotki do darta > rzutki Harrows > Wolfram Infinity. Harrows wolfram Infinity 97% - rzutki stalowe. Harrows. Marka: Harrows Darts.
MarkaHarrows #ad
ProducentHarrows #ad
Wysokość0.79
Długość6.3
Waga0.3
Szerokość4.72
Numer części770225
Model1866750296133-17698665857093

4. RED DRAGON

#ad

Gerwyn Price Iceman zestaw akcesoriów do rzutek

#ad
RED DRAGON #ad - Ponad 30 artykułów - super cena! 4 zestawy lotek do darta Gerwyn Price Iceman. 1 temperówka. 2 zestawy lotek do darta sparer. 2 zestawy nylonowych nasadek do rzutek Red Dragon; 2 zestawy trzonków z poliwęglanu, 1 zestaw aluminiowych trzonków Red Dragon.
MarkaRED DRAGON #ad
ProducentRED DRAGON #ad
Numer częściX0622
ModelX0622

5. Target Darts

#ad

18, Zestaw do darta 3 szt. Power 8Zero Black Titanium Phil Taylor Target

#ad
Target Darts #ad - Gwint trzpieniowy:2BA średnica gwintu 4, 7 mm. Soft tip:2ba średnica gwintu 4, 7 mm. Zestaw do gry w darta 3 szt. Masa całkowita każdej strzałki:18 g, 20 g. Power 8zero Black Titanium Phil Taylor.
MarkaTarget Darts #ad
ProducentTarget Darts #ad
Numer części200243
Model200243

6. joyionic

#ad

3 zapasowe lotki, joyionic Zestaw rzutek do darta stalowych z metalową końcówką, 3 sztuki z pudełkiem do przechowywania, dla początkujących i profesjonalistów, 3 wymienne nasadki

#ad
joyionic #ad - W bezpiecznym pudełku do przechowywania w kolorze czarnym. Stabilna obsługa zapewnia każdemu rzutowi występ. Zestaw rzutek w zestawie 3 szt. W zakres dostawy wchodzą również 3 wymienne uchwyty i 3 zapasowe piórka. Cylindryczny kształt ołówków strzałki w połączeniu z ergonomiczną wklęsłą powierzchnią nadaje się do różnych rodzajów uchwytów. Zestaw jest odpowiedni zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących. Końcówki strzałki są wykonane ze stali nierdzewnej, uchwyty ze stali.
Markajoyionic #ad
Producentjoyionic #ad

7. RED DRAGON

#ad

Zestaw akcesoriów Peter Wright Snake Bite; Karta do zliczania punktów Red Dragon

#ad
RED DRAGON #ad - Ponad 30 artykułów – duża wartość! 4 zestawy piórek peter wright Snakebite, 4 zestawy nasadek nylon ring grip, 1 zestaw nasadek aluminiowych. -. Peter snakebite wright to znana firma, która często zmienia wygląd swoich produktów. Z bogatego zestawu piórek, nasadek i akcesoriów każdy wybierze coś dla siebie. Karta do zliczania punktów Red Dragon.
MarkaRED DRAGON #ad
ProducentRED DRAGON #ad
Numer częścirdf0101
Modelrdf0101

8. Target Darts

#ad

Target Vapor 8 zestaw rzutek z wolframu, 21 g, uchwyt Pro Grip, 8 sztuk w zestawie, 23 g, czarnych, torba

#ad
Target Darts #ad - Pokryte czarnym azotkiem tytanu, z zielonymi pierścieniami. Uchwyty target pro-Grip, rzutki Vision Ultra i torba na lotki. Długość końcówki:21 g, szerokość: 6, 54 mm, 54 mm, 3 mm, szerokość:6, 23 g, 5 mm. Target vapor 8, 23 g, czarne rzutki 21 g, w 80% z wolframu. Z kolekcji target 2017/18.
MarkaTarget Darts #ad
ProducentTarget Darts #ad
Waga0.29
Numer części100442
Model100442

9. Target Darts

#ad

Empire Dart Phil Taylor Power 8Zero Softdarts lotki, 18 g

#ad
Target Darts #ad - Power 8-zero black jest wykonany z bardzo gęstego bloku wolframowego w 80%. Polecany przez gracza – stworzony i opracowany przez Phila 'The Power' Taylora, 16-krotnego mistrza świata.

Strzałka jest następnie ładowana ręcznie do japońskiej tokarki CNC w celu procesu obróbki. Laserowo wytrawione logo power 8-zero, shaft Target Pro Grip i Vision Flight dopełniają naprawdę zapierającą dech w piersiach strzałkę. Zakres dostawy – 3 x beczki, 3 x nasadki pro grip czarne, 2 x pixel soft tips, 3 x lotki Phil Taylor 'Power' Flights, 1 x portfel do darta. Lotka jest następnie emaliowana ręcznie, zanim zostanie w pełni obrobiona, aby uzyskać wyjątkowy i skomplikowany uchwyt.
MarkaTarget Darts #ad
ProducentTarget Darts #ad
Waga0.8
Numer części200240
Model200240

10. RED DRAGON

#ad

18 g, profesjonalny zestaw rzutek z piórami i nasadkami Stems, RED DRAGON Peter Wright Snakebite World Champion Diamond Fusion SE Softip

#ad
RED DRAGON #ad - Pete has been searching for darting perfection for over a decade, która znana jest na światowym stadzie. Peter wright snakebite world Champion 18 g Softip profesjonalny zestaw rzutek z piórami Snakebite Hardcore.

Dokładność pinpoint na wszystkich doubles also allowed him unbelievable flexibility on critical high check outs. Ten prototyp cząsteczkowy pozwala na analizę trajectory, dynamiczne testowanie i bezwzględne precyzyjne tuning. Red dragon Nitrotech shafty. Peter wright's emphatic maiden world championship inspirowany i napędzany najnowszymi prototypami edycji specjalnej, so that he could wniesie tę niesamowitą grę, posiada zmodyfikowany profil uchwytu Razor Edge w połączeniu z podwójną powłoką PVD.

Delivered to peter just days before his first game, i just knew it was absolutely perfect. Po przetestowaniu rzutek przez tylko jeden dzień, Peter said, "When I got this dart and I felt it in my hand, Peter wystrzelił coś po prostu z jakim jest hitting the big scores.
MarkaRED DRAGON #ad
ProducentRED DRAGON #ad
Wysokość0.79
Długość7.09
Waga18
Szerokość4.33
Numer częścirdd0341
Modelrdd0341