Top 10 PowerPoint Fernbedienung Bluetooth – Wskaźniki do prezentacji

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Logitech

#ad

Intuicyjne elementy obsługi, czerwony wskaźnik laserowy, zasięg 15 m, Logitech R400 Presenter, wskaźnik baterii, bezprzewodowe połączenie 2,4 GHz przez odbiornik USB, PC – czarny, 6 przycisków

#ad
Logitech #ad - Polecamy również: nasz logitech r500 presenter dla większej kompatybilności – USB i Bluetooth, Google Slides, PowerPoint, Keynote, Windows & Mac, PDF – i przyciski z możliwością dostosowania.

Odbiornik usb z funkcją plug & play: wystarczy podłączyć odbiornik USB Logitech do portu USB komputera i już można rozpocząć prezentację PowerPoint. Zakres dostawy: logitech r400 presenter z czerwonym wskaźnikiem laserowym; mini odbiornik USB, dwie baterie typu AAA, etui podróżne, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Intuicyjne elementy sterujące: pomagają szybko i płynnie poruszać się po prezentacjach za pomocą prezentera. Dokładność: laser bezprzewodowego pilota do prezentacji ma zasięg 15 metrów i jest dobrze widoczny również z odległości.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.01
Długość0.01
Waga0.13
Szerokość0.01
Numer części2226850
Model910-001356
Gwarancja1 rok ograniczonej gwarancji na sprzęt

2. Logitech

#ad

Logitech R400 wskaźnik laserowy, bezprzewodowy język niemiecki

#ad
Logitech #ad - Intuicyjne sterowanie dotykowe pomaga w pewnym nawigowaniu przez swoje prezentacje. Bezprzewodowy zasięg do 15 metrów. Zawartość przesyłki:logitech r400 wskaźnik laserowy, bezprzewodowy mini odbiornik, etui podróżne, 2 baterie typu AAA, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Bezprzewodowy odbiornik USB z funkcją Plug & Play. Czerwona wiązka lasera.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość2.6
Długość8.78
Waga0.21
Szerokość6.69
Numer części5099206018129
Model910-001357
Gwarancja1 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

3. Logitech

#ad

PC/Mac/Android/iOS, grafitowy/czarny, czerwony wskaźnik laserowy, bezprzewodowy Bluetooth i połączenie 2,4 GHz przez odbiornik USB, 3 przyciski, zasięg 20 m, Logitech R500 Presenter

#ad
Logitech #ad - Może się różnić w zależności od warunków otoczenia i komputera. Zasięg 20 m: podczas prezentacji można swobodnie poruszać się w odległości do 20 m. Logitech aplikacja do prezentacji: wystarczy sparować za pomocą prezentera R500 i można dostosować funkcje przycisków, sprawdzić poziom baterii i aktywować timer na ekranie.

Wbudowana stacja dokująca przechowuje odbiornik USB w prezencie R500, gdy nie jest używany. Polecamy również: nasz logitech r700 presenter zapewnia wygodniejszą pracę – wyświetlacz LCD, timer z wibracjami i zasięg bezprzewodowy: 30 m.

Podwójne połączenie: podłącz pilot zdalnego sterowania R500 przez odbiornik USB lub Bluetooth. Inteligentne zarządzanie bateriami: jeśli bateria jest prawie pusta po 12 miesiącach, zdalne sterowanie przełącza się w tryb oszczędzania energii i wyłącza laser w celu przedłużenia żywotności baterii. Idealnie nadaje się do średnich i dużych pomieszczeń.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.97
Długość4.87
Waga0.12
Szerokość1.44
Numer części222B554
Model910-005386
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt

4. Logitech

#ad

Inteligentne wykorzystanie baterii o 12 miesięcy czasu pracy – ciemnoszary, Logitech R500s prezenter z laserem klasy 1 do Bluetooth i USB – uniwersalna kompatybilność, konfigurowalny, zasięg 20 m

#ad
Logitech #ad - Dwie opcje połączenia – podłącz pilot r500 do komputera za pomocą odbiornika USB lub przez Bluetooth. Inteligentne zarządzanie baterią – pilot zdalnego sterowania r500s może być używany przez 12 miesięcy* z jedną baterią aaa. Personalizacja – pilot zdalnego sterowania r500s można sparować z wydajną aplikacją Logitech Presentation.

Oznacza to, że można dostosować funkcje przycisków, sprawdzić czas pracy baterii i ustawić timer na ekranie. W zależności od warunków użytkowania i komputera. Gdy bateria jest prawie rozładowana, aby przedłużyć żywotność baterii, pilot R500s przełącza się w tryb oszczędzania energii i wyłącza laser, dzięki czemu możesz zaprezentować się na kolejny tydzień. W zależności od warunków użytkowania i komputera. Wymaga instalacji oprogramowania Logitech Presentation dostępne do pobrania na stronie logitech.

Com. Uniwersalna kompatybilność – pilot zdalnego sterowania r500s z laserem klasy 1 jest zoptymalizowany pod kątem systemu Windows, Android oraz do wiodących aplikacji prezentacyjnych, iOS, Keynote, PDF, takich jak PowerPoint, macOS, Google Slides i Prezi. Zasięg 20 metrów*– podczas prezentacji w pomieszczeniu można swobodnie poruszać się w odległości do 20 m. W praktycznej zintegrowanej komorze do przechowywania odbiornik USB można schować w pilocie, gdy urządzenie nie jest używane. Idealnie nadaje się do średnich i dużych pomieszczeń.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość4.87
Długość1.44
Waga0.22
Szerokość0.97
Numer części910-005843
Model910-005843
Gwarancja24 Miesiące

5. Logitech

#ad

PC – czarny, czerwony wskaźnik laserowy, wyświetlacz LCD z timerem i wskaźnikiem baterii, bezprzewodowe połączenie 2,4 GHz przez odbiornik USB, 6 przycisków, Logitech R700 Presenter, zasięg 30 m

#ad
Logitech #ad - Wystarczy podłączyć odbiornik Logitech R700 do portu USB komputera lub laptopa. Sterowanie bez patrzenia: 6 intuicyjnych przycisków na gładko wyprofilowanym pilocie Logitech poprowadzi Cię przez każdą prezentację PowerPoint.

Wszystko w zasięgu wzroku: za pomocą wyświetlacza LCD do pomiaru poziomu baterii, siły sygnału i czasu. Prezent, jak go potrzebujesz: dzięki bezprzewodowemu zasięgowi 30 m siła sygnału: 2, który jest tak elastyczny, 40 GHz. Polecamy również: nasz logitech spotlight presenter zapewnia optymalne prezentacje – zaawansowany cyfrowy wskaźnik do wszystkich ekranów projektor, LCD, telewizor, LED z szybkim ładowaniem. Natychmiast gotowy do uruchomienia: dzięki funkcji Plug and Play nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania. Przejrzyj prezentacje na punkcie: za pomocą jaskrawoczerwonej wskaźnika laserowego.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość1.57
Długość9.06
Waga0.13
Szerokość2.95
Numer części910-003506
Model910-003506
Gwarancja1 rok ograniczonej gwarancji na sprzęt

6. TOKASS

#ad

Pilot zdalnego sterowania, PowerPoint pilot zdalnego sterowania TOKASS 2,4 GHz Wireless Pointer do prezentacji, USB C i USB A 2 w 1 002, Presenter

#ad
TOKASS #ad - Atwa obsługa: nasz prezenter ma rozpoznawalną konstrukcję przycisku Bump, dzięki której można obsługiwać prezenter bez patrzenia w dół. Wielofunkcyjność: plug and play, nie wymaga sterowników. Intymne wzornictwo: kompaktowy rozmiar i ergonomiczny design umożliwiają wygodne trzymanie dłoni w dłoni i łatwe dopasowanie do kieszeni, aby ułatwić transport.

Pilot zdalnego sterowania powerpoint obsługuje wszystkie podstawowe funkcje Page up/Down, Full / Black Screen, doskonałe narzędzie do prezentacji dla wykładowców, nauczycieli, moderatorów wydarzeń, kierowników sprzedaży i tak dalej. Szeroka kompatybilność: nasze systemy wsparcia: windows 2003, linux. Odbiornik usb jest przechowywany w pilocie zdalnego sterowania powerpoint, dzięki czemu nie musisz się martwić o jego zgubienie.

Twój dobry pomocnik: pomóż uniknąć utknięcia przed komputerem. Szybko zaznaczaj i zaznaczaj ważne treści, aby przyciągnąć ich uwagę, co pokazujesz. Powerpoint remote support software: keynote, google slides, 7, 10, Vista, MS Word, Excel, 8, XP, Mac OS, PowerPoint/PPT itp. Jeśli jesteś w większej sali lekcyjnej lub wykładowej, że lepiej zrozumiesz to, wzmocnić interakcję między Tobą a publicznością i sprawić, możesz wejść do publiczności i skorzystać z czerwonego światła prezentera.3. 4.
MarkaTOKASS #ad
ProducentTOKASS #ad
Numer części003
Model003
Gwarancja12 Miesiące

7. HASACOOL

#ad

Czerwony pilot do prezentacji dla Windows, bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania 2,4 GHz PowerPoint, wskaźnik do prezentacji przez typ C i odbiornik USB, USB C Presenter

#ad
HASACOOL #ad - Plug and play wskaźnik do prezentacji wykorzystuje technologię rF 2, 4 GHz i jest plug-and-play, dzięki czemu jest łatwy, nie wymaga dodatkowego oprogramowania do pobrania i bez problemów z konfiguracją, szybki i łatwy w użyciu. Konstrukcja odbiornika z dwoma głowicami odbiornik prezentowy jest wyposażony w podwójne gniazdo USB i typ C, aby spełnić różne potrzeby, takie jak niektóre smukłe urządzenia, dzięki czemu można go wygodnie używać na wielu urządzeniach, które mają tylko jedno gniazdo typu C bez gniazda USB.

W kluczowych obszarach slajdów, czerwone światło jest rzutowane na odległość 200 m, całe miejsce jest zakryte i możesz stać w każdym kącie i sterować nim elastycznie do zdalnego sterowania. Szeroki zakres zastosowań presenter obsługuje następujące systemy: windows xp 7/8/10 lub nowszy, android 4. 3 lub nowszy; pilot powerpoint obsługuje następujące oprogramowanie: PowerPoint, Mac ISO 3 i nowszy, Linux, Google Slides itp.

Keynote, prezi, również do przeglądania stron internetowych nie jest przejrzysty na ekranach LCD lub czerwonym tle. Pełna funkcjonalność pilot zdalnego sterowania powerpoint obsługuje pięć głównych funkcji: hiperłącze, regulacja głośności, czarny/pełny ekran i strona do przodu/do tyłu, zmiana okna, dzięki czemu można łatwo manipulować slajdami i kontrolować scenę prezentacji. Kontrola długodystansowa zdalna obsługa prezentacji została zaprojektowana z czerwonym światłem, aby przyciągnąć uwagę publiczności, z bezprzewodowym zasięgiem sterowania do 50 m, które jest łatwo widoczne na większości tła.
MarkaHASACOOL #ad
ProducentShenzhen Qixun Space Technology Co , Ltd #ad
Numer częściPR105

8. HELLCOOL

#ad

2,4 GHz Wireless PowerPoint pilot zdalnego sterowania przez USB A i USB C, czerwony wskaźnik do prezentacji, Presenter USB C, zdalna obsługa prezentacji dla Windows/Mac/PowerPoint/Keynote/Google

#ad
HELLCOOL #ad - Uniwersalna kompatybilność: pilot zdalnego sterowania obsługuje windows xp/7/8/10/Mac OS/Linux. Dzięki gładkim konturom pilot do prezentacji dobrze leży w dłoni. Co otrzymujesz: 1 x pilot z odbiornikiem usb, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim Wskazówka: Zestaw nie wchodzi w zakres dostawy torba i dwie baterie typu AAA.

Perfekcyjne elementy obsługi: prezenter posiada konstrukcję z 5 przyciskami, łatwe odnajdywanie przycisków. Prezenter jest kompatybilny z PowerPoint/Keynote/Prezi i tak dalej. Możesz wchodzić w interakcje z publicznością, że prezentacje są dziecinnie proste nawet w najciemniejszych salach wykładowych.

Moc: mniej niż 1 mW. Presenter klasa 2 maks. Wskazówka: podczas używania należy włączyć przycisk "Wył. Wł. Na "wł. ". Czerwony prezenter sprawia, 4 GHz można swobodnie poruszać się w pomieszczeniu i zasięg do 15 m. Bezprzewodowy prezenter: dzięki bezprzewodowej technologii 2, a także bawić się z kotem. Wystarczy podłączyć odbiornik do portu USB lub odbiornika USB C.
MarkaHELLCOOL #ad
ProducentHELLCOOL #ad
Gwarancja12 Miesięcy

9. Norwii

#ad

Hyperlink USB PowerPoint Remote Presentations-Clicker, wskaźnik laserowy do, Możliwość ponownego ładowaniaNORWII N75RBK Wireless Presenter do ponownego ładowania z odległością sterowania 100 m

#ad
Norwii #ad - Klicker ppt jest łatwy w obsłudze, poprzedni/następny utwór, wystarczy podłączyć i odtwarzać. Zakres dostawy: 1 x pilot zdalnego sterowania, 1 x torba, 1 x odbiornik USB, 1 x podręcznik użytkownika, 1 x kabel USB do ładowania. Duża kompatybilność – powerpoint remote obsługuje systemy: windows, Linux, Android; W przypadku MacBook pod systemem operacyjnym podłącz odbiornik USB do laptopa i pojawi się pole, macos, aby wybrać opcję 101 lub 104.

Możliwość ponownego ładowania i sterowanie o długości 100 m – ① slide clicker jest wyposażony w wysokiej jakości mikroczip, aby zapewnić odległość sterowania 100 m, odległość lasera: 200 m. Zdalna obsługa prezentacji plug & play – ① klik do prezentacji obsługuje hiperłącza, stronę w górę/w dół, przełączanie/zamykanie okien. Jeden komputer może być jednocześnie sterowany przez maksymalnie 6 prezenterów Norwii.

Ponadto każdy klawisz można dopasować za pomocą klawiszy skrótu, Esc, czarny/pełny ekran, wyciszenie głośności, takich jak Media Play/Pause, F5, Alt+F4 itd. Wbudowany akumulator 360 mAh zapewnia tygodniowe użytkowanie przy zaledwie 2 godzinach ładowania. Klawisze można dopasować do wybranych klawiszy skrótów za pomocą naszego oprogramowania dopasowanego do kluczy. Tylko norwii presenter może – ① norwii presenter clicker może sterować kilkoma komputerami jednocześnie za pomocą kilku odbiorników USB ASIN: B07R65B83B.
MarkaNorwii #ad
ProducentNorwii #ad
Waga0.1
Numer częściN75 RBK
ModelN75 RBK

10. Norwii

#ad

Hyperlink USB Powerpoint, wskaźnik laserowy do ładowania, 2,4 GHz biały, zasięg 300 stóp, Możliwość ponownego ładowania Bezprzewodowy prezenter Norwii N76 do ponownego ładowania, pilot do prezentacji

#ad
Norwii #ad - Presenter wytwarza jasne czerwone światło, które jest dobrze widoczne na większości tła nie jest zalecane do ekranów LED / LCD / TV. 1 rok gwarancji: 1 rok gwarancji ②w zestawie z przenośnym woreczkiem. Wskaźnik laserowy do wielokrotnego ładowania obsługuje przycisk wejściowy, przełączanie okien.

Funkcja plug & play do prezentacji①oryginalny design firmy norwii, dostępny bezpośrednio z fabryki firmy knorvay. Możliwość ponownego ładowania wbudowany akumulator 360 mAh umożliwia użytkowanie przez wiele tygodni przy zaledwie 2 godzinnym ładowaniu. Presenter clicker jest łatwy w obsłudze, stare i hiperłącza, czarny / pełny obraz, obraz włączany i w górę / w dół, tablet, tylko Plug & Play. Szeroka kompatybilność pilot zdalnego sterowania obsługuje systemy operacyjne – windows 2003 / vista / xp / 7/8/10, Keynote, Mac OS, iWork Keynote & Numbers & Pages, Android; Powerpoint Remote obsługuje oprogramowanie - PowerPoint, strona internetowa, Google Folien, PDF, Linux, ACD See, MS Word, Prezi itd.

Zasięg sterowania o długości 300 stóp i jasne, czerwone światło① działa z częstotliwością 2, 4 g hf i zasięgiem do 90 m, najlepszy wybór na duże okazje. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Norwii.
MarkaNorwii #ad
ProducentNorwii #ad
Waga0.1
Numer częściN76
ModelN76