Top 10 Sofortbilddrucker Für Handy – Przenośne drukarki fotograficzne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. HP

#ad

Kompatybilny z drukarkami fotograficznymi HP Sprocket, 2 x 7,6 cm, HP Sprocket Premium cynkowy papier fotograficzny z samoprzylepnym spodem, 100 arkuszy

#ad
HP #ad - Te błyszczące, kolorowe zdjęcia są gotowe do udostępniania i dotykania zaraz po wydrukowaniu. Zdejmowany i samoprzylepny papier fotograficzny 100 arkuszy Zakres temperatury roboczej: 68 do 45 °C; wilgotność powietrza podczas przechowywania: od 30 do 70 procent względnej wilgotności powietrza.

Trwałe nadruki – odporne na ścieranie, działanie wody i rozerwanie. Naklejka papier fotograficzny do drukarki hp ritzel lub drukarki 2 w 1. Zawartość opakowania: 100 arkuszy papieru fotograficznego HP z samoprzylepną tylną stroną, 5, 1 x 7, 6 cm. 5, 1 x 7, 6 cm duży zabawny rozmiar do drukowania i dzielenia się.
MarkaHP #ad
ProducentHP #ad
Wysokość5.63
Długość0.95
Szerokość4.25
Numer części1DE40A
ModelHPIZ2X3100
Gwarancja1 rok ograniczonej gwarancji

2. Canon

#ad

Czarny, Canon Selphy CP1300 drukarka do zdjęć WLAN.

#ad
Canon #ad - Dzięki nowemu "impreza" shuffle bezpośrednio do drukarki można na do 8 smartfonów jednocześnie zdjęcia w trybie – również bez użycia hasła.

Szybko i bezprzewodowo z urządzeń mobilnych drukowanie dzięki aplikacji Canon Print Plus Mopria Android oraz wsparcie Apple AirPrint. Dzięki któremu drukarka termosublimacyjna można uzyskać w czasie krótszym niż jedną minutę wysokiej jakości odbitki o żywych kolorach i o długim okresie trwałości. Zakres dostawy: kompaktowa drukarka fotograficzna seLPHY cp1300; taca na papier na papierze w formacie kartki pocztowej; kompaktowych adapter sieciowy ca-CP200 B; przewód zasilający; instrukcje.
MarkaCanon #ad
ProducentCanon #ad
Wysokość2.49
Długość7.32
Waga1.9
Szerokość5.35
Numer częściCP1300
Model2234C002AA
Gwarancja2 Jahre Herstellergarantie

3. Canon

#ad

Biały, Canon Selphy CP1300 drukarka do zdjęć WLAN.

#ad
Canon #ad - Druk dwustronny: nie. Przyłącze: 1 x uSB 2. 0 Formaty: 10 x 15 cm. Rozdzielczość: 300 x 300 DPI. Rodzaj urządzenia: drukarka fotograficzna.
MarkaCanon #ad
ProducentCanon #ad
Wysokość2.49
Długość7.32
Waga1.9
Szerokość5.35
Numer części2235C002
Model2235C002
Gwarancja2 Jahre Herstellergarantie

4. Canon

#ad

Rosa, Canon Selphy CP1300 drukarka do zdjęć WLAN.

#ad
Canon #ad - Szybko i bezprzewodowo z urządzeń mobilnych drukowanie dzięki aplikacji Canon Print Plus Mopria Android oraz wsparcie Apple AirPrint.

Zakres dostawy: kompaktowa drukarka fotograficzna seLPHY cp1300; taca na papier na papierze w formacie kartki pocztowej; kompaktowych adapter sieciowy ca-CP200 B; przewód zasilający; instrukcje. Dzięki któremu drukarka termosublimacyjna można uzyskać w czasie krótszym niż jedną minutę wysokiej jakości odbitki o żywych kolorach i o długim okresie trwałości. Dzięki nowemu "impreza" shuffle bezpośrednio do drukarki można na do 8 smartfonów jednocześnie zdjęcia w trybie – również bez użycia hasła.
MarkaCanon #ad
ProducentCanon #ad
Wysokość2.49
Długość7.32
Waga1.9
Szerokość5.35
Numer części2236C002
Model2236C002AA
Gwarancja2 Jahre Herstellergarantie

5. Polaroid

#ad

Polaroid Hi·Print 6089 kaseta na papier 20 arkuszy 2 kasety

#ad
Polaroid #ad - Kartusy wszystkie w odniesieniu: każdy wkład barwnikowy zawiera taśmę barwiącą i 10 arkuszy papieru fotograficznego 2 × 7 cali z klejącym tyłem. Każde opakowanie papieru fotograficznego zawiera dwa wkłady na łącznie 20 arkuszy.

Ywe nadruki: drukuj zdjęcia, zrzuty ekranu i cyfrowy świat w aparacie w telefonie w wysokiej jakości samoprzylepnych wydrukach 2 × 3 cale. Polaroid - jakość: premium allin one wkłady do papieru fotograficznego w formacie 2 x 3 cale do Twojej drukarki kieszonkowej Polaroid Hi-Print. Maker pamięci: papier polaroid hi-print 2x3 oraz kompatybilna drukarka i urządzenie mobilne to wszystko, aby drukować gładkie, realistyczne i dostosowywane zdjęcia w rozmiarze portfela, czego potrzebujesz, które można umieścić w dowolnym miejscu.
MarkaPolaroid #ad
ProducentPolaroid #ad
Wysokość5.91
Długość5.91
Waga0.18
Szerokość5.91
Numer części6089
Model6089
Gwarancja24 Miesięcy

6. Phomemo

#ad

Phomemo M04AS mini drukarka 110 mm – kieszonkowa drukarka 304 DPI przenośna drukarka termiczna do telefonu komórkowego Bluetooth, kompatybilna z iOS i Android, do, szerokość druku 15/53/80/110 mm

#ad
Phomemo #ad - Bez tuszu lub tonera, przyjazny dla środowiska. Połączenie bluetooth – drukarka kieszonkowa phomemo m04as obsługuje połączenie bluetooth 4. 0, które jest kompatybilne ze smartfonami i tabletami. Zestaw jest dostarczany z kablem typu C, 53 mm, instrukcją obsługi i rolką zapasowej próbki papieru.

Pobierz aplikację phomemo i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby połączyć się z urządzeniami. Treści i funkcje są stale aktualizowane i ulepszane. Wielofunkcyjna aplikacja "phomemo" – aplikacja phomemo oferuje szeroką gamę czcionek, motywów i szablonów, symboli, obrazów, efektów filtrowania, proste i idealne do stylowego i wyjątkowego dopasowania. Również idealny prezent dla przyjaciół, zdjęć w stylu vintage, dzieci i rodziny. Następnie możesz cieszyć się nadrukiem. Funkcje ocr i skanowania umożliwiają przenoszenie przedmiotów lub słów codziennego życia do wersji cyfrowej i edytowalnej.

Wysoka jakość druku – dzięki wysokiej rozdzielczości 304 dpi phomemo m04as mini przenośna drukarka może drukować wyraźne i teksturowane czarno-białe obrazy w stylu vintage. Drukarka m04aS wykorzystuje technologię druku termicznego. Wszechstronna mini drukarka phomemo m04as – nadaje się do albumów, notatek, czasopism, tekstów, notatek do nauki i rzemiosła DIY. Bezprzewodowa mini drukarka 110 mm – przenośna drukarka fotograficzna phomemo m04AS może drukować naklejki o szerokości 15 mm, 80 mm i 110 mm.
MarkaPhomemo #ad
Producentphomemo #ad
Wysokość2.87
Długość5.87
Waga0.91
Szerokość1.77
Numer częściM04AS
ModelM04AS

7. Polaroid

#ad

Polaroid Hi-Print 9046 kieszonkowa drukarka fotograficzna 2 x 3, kolor biały, bez filmów

#ad
Polaroid #ad - Uczyń to osobistym: połącz się z mobilną aplikacją polaroid hi-print, aby edytować i dostosowywać treści zdjęć za pomocą ramek, tekstu i emotikonów, filtrów, aby uzyskać wyjątkowy osobisty akcent. Dostosuj zdjęcia z urządzenia mobilnego i drukuj je za pomocą wysokiej jakości wydruków 2x3 w rozmiarze wizytówek, które można umieścić w dowolnym miejscu.

Papier fotograficzny nie wchodzi w zakres dostawy: wkłady do papieru fotograficznego Polaroid Hi-Print są sprzedawane oddzielnie. Wydrukuj w domu lub na wynos: polaroid hi-print jest zasilany akumulatorem litowo-jonowym wielokrotnego ładowania i jest wystarczająco mały, aby można go było zabrać ze sobą i wydrukować z dowolnego miejsca.

Technologia dye-sub: polaroid hi-print wykorzystuje innowacyjną technologię tuszu Dye-Sub, która w mniej niż 50 sekund zapewnia żywe zdjęcia w wysokiej jakości. Bezprzewodowe drukowanie: wystarczy połączyć się za pomocą Bluetooth z mobilną aplikacją Polaroid Hi-Print iOS i Android, aby tworzyć żywe wydruki niestandardowe. Znajdź go, wydrukuj to, wyszyj go: dzięki polaroid hi-print jest to bardzo proste.
MarkaPolaroid #ad
ProducentPolaroid #ad
Wysokość1.06
Długość3.13
Waga0.55
Szerokość5.9
Numer części9046
Model9046
Gwarancja24 Miesięcy

8. KODAK

#ad

50 sztuk, KODAK Step drukarka bezprzewodowa mobilna drukarka fotograficzna + Kodak cynk Photo Paper, film natychmiastowy, 50 x 76 mm

#ad
KODAK #ad - Popraw swoją zdolność drukowania koniec z planami drukowania kodak step printer można sparować z dowolnym smartfonem z systemem iOS lub Android, aby natychmiast wydrukować zdjęcia Zrób swoje selfie, portrety, tabletem lub podobnym urządzeniem za pośrednictwem Bluetooth lub NFC, posty w mediach społecznościowych i innych obrazów.

Niesamowite bogactwo szczegółów – papier fotograficzny premium odtwarza każdy odcień i każdy ważny moment z niewiarygodnie wyraźnym bogactwem szczegółów. Niesamowita technika cynkowania cynku innowacja eliminuje drogie wkłady kolorowe, tanie i szczegółowe wydruki, odporne na wilgoć, trwałe, tonery lub taśmy barwiące 2 × 3 papier samoprzylepny z osadzonymi kolorowymi kryształami zapewnia wysokiej jakości, pęknięcia i zabrudzenia. Wytrzymują wydruki – papier cynkowy jest wyposażony w błyszczącą warstwę ochronną polimerową, która jest odporna na działanie wody, rozdarcia oraz ścieranie i ma suchą powierzchnię. Przyjazne dla środowiska zdjęcia – z papierem cynkowym nie potrzebujesz drogich folii, ani nieefektywnych wkładów, tuszu ani tonera.

Każdy obraz zachwyca wyjątkową trwałością kolorów i idealnie nadaje się do drukowania zdjęć ze smartfona lub mediów społecznościowych. Technologia zero-ink to naturalny proces drukowania, który można łatwo włożyć i drukować w jednym cyklu pracy. Edytuj zdjęcia w rolce aparatu i drukuj je w mniej niż 60 sekund. Pobierz darmową aplikację kodak do tworzenia kolaży i dopasowywania zdjęć za pomocą wspaniałych filtrów, fajnych naklejek, uroczych krawędzi, dowcipnego tekstu i innego własnego stylu.
MarkaKODAK #ad

9. HP

#ad

HP Sprocket Portable 2 x 3 cale drukarka natychmiastowa fioletowa cynkowa wiązka papieru

#ad
HP #ad - Hp sprocket printer drukuje zdjęcia o wymiarach 2 x 3 cali ze smartfona lub z mediów społecznościowych. Zrób zdjęcie w mediach społecznościowych i korzystaj z aplikacji HP, ramka i lampa – dostosuj swoje zdjęcia za pomocą fajnych narzędzi do edycji w aplikacji HP.

Załóż naklejki, aby natychmiast wydrukować. Zink zero ink technology – nie jest to drogi zamiennik tonerów lub taśm barwiących! Błyszczący papier fotograficzny z klejącą tylną stroną zawiera wewnątrz osadzone kolory, co zapewnia niesamowitą odporność na wodę, plamy i łzy. Jedyne w swoim rodzaju filtry, ramki i emotikony. Dla ios 10+ i android 5+ Bluetooth 5. 2. Zestaw zawiera drukarkę HP Sprocket z pakietem papierowym 20 arkuszy i etui Deluxe. Drukuj zdjęcia na życzenie.
MarkaHP #ad
Producenthp #ad
Wysokość3
Długość3
Szerokość3
Numer częściHPIKSPK1PRAMZ
ModelHPIKSPK1PRAMZ
Gwarancja1 Year Limited Warranty

10. HP

#ad

HP Sprocket Portable 2 x 3 cale drukarka natychmiastowa biała cynkowa wiązka papieru

#ad
HP #ad - Zestaw zawiera drukarkę HP Sprocket z pakietem papierowym 20 arkuszy i etui Deluxe. Załóż naklejki, ramki i emotikony. Zink zero ink technology – nie jest to drogi zamiennik tonerów lub taśm barwiących! Błyszczący papier fotograficzny z klejącą tylną stroną zawiera wewnątrz osadzone kolory, co zapewnia niesamowitą odporność na wodę, plamy i łzy.

Zrób zdjęcie w mediach społecznościowych i korzystaj z aplikacji HP, aby natychmiast wydrukować. Jedyne w swoim rodzaju filtry, ramka i lampa – dostosuj swoje zdjęcia za pomocą fajnych narzędzi do edycji w aplikacji HP. Hp sprocket printer drukuje zdjęcia o wymiarach 2 x 3 cali ze smartfona lub z mediów społecznościowych. Drukuj zdjęcia na życzenie. Dla ios 10+ i android 5+ Bluetooth 5. 0 .
MarkaHP #ad
Producenthp #ad
Wysokość0.98
Długość4.63
Szerokość3.15
Numer częściHPIKSPK1WHAMZ
ModelHPIKSPK1WHAMZ
Gwarancja1 Year Limited Warranty